Макіяж Брів: Як Намалювати Красиві Брови в Домашніх Умовах, Засоби Для Макіяжу, Актуальні Форми і Техніки
08.05.2019 0 prostolady

Макіяж Брів: Як Намалювати Красиві Брови в Домашніх Умовах, Засоби Для Макіяжу, Актуальні Форми і Техніки

В закладки
Брови можна назвати чи не найбільш важливою частиною особи. Саме вони надають йому форму, доповнюють образ, роблять погляд набагато виразніше, а риси гармонійніше. Макіяж брів – важливий етап формування ефектній зовнішності. Примітно, що сама незначна деталь може повністю зіпсувати особа. Деякі дівчата вже встигли закохатися в новий тренд - перманентний макіяж брів, вважаючи нові риси вічними.

Що таке перманентний макіяж брів?

Перманентний макіяж і татуаж брів – концептуально нова техніка, що дозволяє надати бровам потрібну, колір, форму, вигин навіть інтенсивність заповнення кольорового полотна. Однак, ці два поняття слід розмежовувати і розуміти, що вони собою представляють. Тільки так дівчина, що зважилася на вічну красу зможе вибрати найоптимальніший варіант преображення для себе.

Види і відмінності

Микроблейдинг або перманентний макіяж – особлива техніка, що дозволяє створити гарний макіяж брів за допомогою микропигментирования. З татуюванням, як такий, цей спосіб має багато спільного, але все ж є і суттєві відмінності.
Основні відмінності:
 • Татуаж – це звичайна татуювання, яка залишиться на все життя. Робити модні широкі брови методом тату, щонайменше, нерозумно. Такий тренд залишиться на обличчі назавжди, змінити нічого не вийде. Перманентний макіяж брів буде радувати лише кілька років, а згодом пігмент зникне і можна буде приступати до нових експериментів;
 • При татуажі пігмент забивають гранично глибоко в дермальное полотно. Перманентний макіяж брів (техніка зокрема) передбачає вплив лише на верхні шари шкіри;
 • Татуаж можна робити скрізь – по всьому тілу, а микроблейдинг практикують лише для особи.
Оскільки глибина впливу при татуажі більше, гоїтися оброблені ділянки будуть довше – до 1 місяця. Будь-які види перманентного макіяжу добре переносяться клієнтами (термін загоєння – близько 2 тижнів).

Техніки микроблейдинга брів

Макіяж брів тінями або олівцем – рутинна і невдячна робота, яка примушує дівчат довго стояти біля дзеркала, надаючи бровам потрібну форму. Перманентний макіяж позбавляє жінок від щоденної потреби коригувати власний вигляд.
Існує кілька видів микроблейдинга:
 • Волосковая фарбування – один із способів, як вдосконалити спосіб, брови зробити виразними, дотримуючись принципів природної краси;
 • Шотирование брів – розтушовка досить м'яка, іменована ще технікою тіньової акварелі. Подібний метод напилення краще використовувати для відтінення або корекції кольору брів, надання конкретного відтінку глибини і насиченості. Якщо від природи у дівчини гарна форма і чіткі лінії брів, але вони досить бліді або не відрізняються особливою густотою волосків, шотирование – оптимальний варіант;
 • Стійкий макіяж перманент 3Д – самий сучасний і незвичайний метод. Волоски попередньо видаляється, а на шкіру наносять цілий ряд пігментів, які і формують так званий «об'ємний малюнок. Отриманий макіяж повинен гармоніювати з особою чином і в цілому. Техніка складна, навіть в плані того, як вибрати колір брів. Цей метод доступний тільки кращим фахівцям, які вже мають солідний досвід у микроблейдинге.
Втім, микроблейдинг і татуаж можуть проводити виключно професіонали. Якщо макіяж брів олівцем можна прибрати за лічені хвилини, то з вічним мейк-апом так не вийде.

Про недоліки перманентного макіяжу

Багато дівчат не знають, як зробити макіяж брів самостійно, тому з радістю користуються послугами майстрів татуажу і микроблейдинга. Однак не все так ідеально, і техніки перманентного макіяжу є свої недоліки. Основні мінуси перманентного макіяжу брів:
 • Процедура болюча. Жінки, які відрізняються підвищеною чутливістю і сприйнятливістю до болю, відчувають серйозний дискомфорт, навіть незважаючи на місцеве знеболювання;
 • Відразу після процедури або навіть у ході її проведення пацієнти відчують наростаюче роздратування шкіри, свербіж, почервоніння, набряклість, які будуть тільки посилюватися;
 • Сама процедура у будь-якому випадку буде дорогим. Хоча, враховуючи, скільки часу, сил і косметики буде в кінцевому підсумку зекономлено, ціна вже не здається такою високою.
Вибираючи оптимальний метод, як зробити свої брови розкішними і модними, варто розглядати кожен метод з позиції недоліків і достоїнств. Яким би не був вибір, талант і акуратність майстра завжди грають ключову роль.

Підготовка до перманентного макіяжу

За два дні до процедури потрібно виключити прийом ліків, які впливають на згортання крові. Краще використовувати гігієнічну помаду, а також стоїть за 3 – 5 відмовитися від алкоголю, кави. Всі способи корекції брів актуальні тільки тоді, коли у дівчини немає критичних днів. В іншому випадку організм може зреагувати на процедуру самим несподіваним чином: не сприймати пігмент, може спостерігатися підвищена чутливість або біль.

Як робиться перманентний макіяж брів

Перед початком процедури майстер ретельно розпитає у клієнта про наявність можливих протипоказань. Потім відбувається обговорення, щодо малюнка. Важливо враховувати не тільки модні тенденції, але і підібрати правильний контур і вигин, брова повинна бути органічною і виглядати природно.
Колір майбутніх брів повинен гармоніювати з тоном шкіри, підходити до відтінку волосся і кольоротипу зовнішності дівчини в цілому. Найголовніше, щоб результат порадував клієнта, тому майстер не повинен нав'язувати свою думку, а прислухатися виключно до побажань дівчата.
Далі шкіру обробляють спеціальним антисептиком. Майстер малює щось на зразок ескізу і погоджує паралельно з клієнткою всі деталі. Безпосередньо перед роботою ділянки, де буде працювати майстер, обробляють анестезуючою гелем. Рідше використовують ін'єкційну методику місцевого знеболювання. Головний робочий інструмент майстра микроблейдинга – дермопигментатор. Цей прилад чимось віддалено нагадує кулькову ручку. Майстер акуратно пририсовывает всі лінії згідно ескізу. В цілому процедура триватиме близько 1 години.

Якими повинні бути брови

Правильний макіяж брів передбачає дотримання ряду правил. Хороший майстер знає їх, а й клієнтові необхідно знати хоча б ази цієї науки. Це необхідно з однієї простої причини - щоб зробити макіяж брів в домашніх умовах, необхідно розуміти, як це правильно робити. До того ж, не варто забувати, що брови після процедури микроблейдинга все одно потребують належному догляді. Для вечірнього макіяжу або більш оригінального образу потрібно буде правильно скорегувати колір і форму брів.

Колір брів

Корекція брів, як правило, починається з підбору кольору. Вибір барвників, а також декоративної косметики для повсякденного або святкового макіяжу здійснюється з урахуванням наступних принципів:
 • Макіяж світлих брів створюють за допомогою відтінків шоколадної гами;
 • Шатенки і світлошкірі дами при «холодному» кольорі волосся повинні вибирати кольори холодної палітра (темно-сірі тони);
 • Володарки більш світлого відтінку волосся можуть вибрати відповідний тон з світло-коричневої палітри. Оптимальний варіант – колір на 2 або 3 тони світліше, ніж локони світловолосої дівчини;
 • Любительки чорних брів можуть дозволити собі подібний сміливий експеримент тільки в тому випадку, якщо їх досить смаглява шкіра, а колір волосся досить темний;
 • Русяве волосся з попелястими переливами добре поєднуються з бровами в аналогічному кольорі. Форму особи в такому випадку коректують з допомогою інших акцентів у макіяжі, а брови залишаються непомітними;
 • Для власниць рудого волосся краще вибрати благородні теракотові і каштанові відтінки. Головне правило – колір-основа повинен бути трохи більш приглушеним, ніж вогняні пасма жінки.
Правила підбору кольору брів припускають ще і облік кольору очей. Холодні тони доповнюють аналогічними відтінками, для очей теплих кольорів правило таке ж.

Товщина і форма

Правильне співвідношення кольору, форми і товщини дозволяє створити ідеальний макіяж для брів. В арсеналі професійних візажистів і линержистов більше сотні самих різних трафаретів «під брови». За формою брови можуть бути:
 • Круглі;
 • Прямі;
 • Вигнуті;
 • Зі зламом.
По висоті вигину брови можуть бути з високим, середнім і низьким прогином. Якщо дівчина носить окуляри, їх варто взяти з собою до майстра. Він зможе скоректувати форму брів з урахуванням ще й цього аспекту.

Що робити після процедури микроблейдинга

Не варто забувати і про важливої процедури догляду за бровами після процедури микроблейдинга. Відразу по закінченні сеансу шкіра здається зайво опухлою, запаленої і почервоніла. Подібні неприємні прояви зникнуть повністю за 1 – 3 дні. На 5-7 день на поверхні шкіри починати утворюватися кірочки, які у міру загоєння тканин дермального полотна будуть відпадати. Здирати їх самостійно категорично заборонено. Весь цей час потрібно делікатно обробляти будь-яким відповідним розчином для дезінфекції – мірамістином або хлоргексидином.
Утворилися скоринки потрібно берегти. Зазвичай вони самі відпадають на 9-12 день. Якщо сильно турбують сухість і свербіж, можна обережно змащувати шкіру Пантестином або Бепантеном. Звичні засоби для макіяжу на даному етапі не використовують взагалі. Вже через 3 тижні (4 тижні максимум) брови придбають свій колір, і тепер можна буде оцінювати отримання результати. Коли шкіра повністю позбавилася від кірочок, немає запальних процесів і роздратування, можна підкошувати брови при необхідності. Також не варто забувати і про обов'язковий, хоч і рутинною процедурою – вищипуванні.
Пінцет повинен бути попередньо продезинфицированным, шкіру навколо брів також обробляють антисептиком. Прибирають зайві волоски тільки в тих місцях, де вони виходять за промальований контур. Робити самі брови більш рідкісними недоцільно. У разі, якщо виникають якісь труднощі, краще проконсультуватися з майстром микроблейдинга або тлумачним візажистом. Вони зможуть підказати вирішення тієї чи іншої проблеми, яка виникла в ході догляду за бровами.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Трендовий новорічний макіяж 2020: фото ідеї макіяжу на Новий рік, модні приклади макіяжу
Новорічна ніч – це час свята, чарівництва і казки! І кожна дівчина, незалежно від віку повинна блищати в новорічний вечір, демонструючи кращий зовнішній вигляд.І головною
Воскова Корекція Брів, Оформлення Брів Воском, Смужки і Депілятор, Епіляція Воском
Мабуть, всі дівчата мріють мати ідеальні брови. Однак їх корекцію за допомогою пінцета або депілятор можна назвати справжньою мукою, яку здатна витримати далеко не кожна.
Татуаж Очей і Вік: Стрілки, Межресничный Татуаж з Розтушовуванням і Перманентний Макіяж Очей
Татуаж очей – це процедура, яка дозволяє зберігати ефект намальованих стрілок протягом тривалого часу. Перманентний макіяж століття надає особі візуальну симетрію.
Макіяж Для Круглого Обличчя, Корекція Повного Особи, Як Витягнути і Намалювати Стрілки, Макіяж Для Зелених Очей
Кожна жінка мріє зберегти свою молодість на довгі роки. Тому дівчата вдаються до різних уходовым засобів і ослепительному мейку. Візажисти говорять, що власниці круглого
Віковий Макіяж Для Жінок Після 50 Років, Правильний Мейк ап Для Блакитних Очей з Навислим Століттям, Урок Нанесення Тіней в Домашніх Умовах Покроково
Особливості вікового макіяжу для дам бальзаківського віку зводяться до помірного застосування косметики: зміни, які відбуваються з кольором шкіри і контуром особи