Воскова Корекція Брів, Оформлення Брів Воском, Смужки і Депілятор, Епіляція Воском
18.04.2019 0 prostolady

Воскова Корекція Брів, Оформлення Брів Воском, Смужки і Депілятор, Епіляція Воском

В закладки
Мабуть, всі дівчата мріють мати ідеальні брови. Однак їх корекцію за допомогою пінцета або депілятор можна назвати справжньою мукою, яку здатна витримати далеко не кожна. Благо, сьогодні це далеко не єдиний спосіб позбутися від докучливих волосків. Фахівці вже давно почали використовувати воскову корекцію, а нещодавно ця процедура стала в повному обсязі доступна і для домашнього застосування.

Особливості воскової корекції брів

Вже давно мелькає в прайсах салонів краси воскова корекція брів. Однак особливості проведення даної процедури довго не давали здійснити її в домашніх умовах. На сьогодні для того щоб зробити депіляцію, жінка може як прийти в професійний салон, так і придбати необхідні компоненти для домашнього застосування. При цьому можна використовувати інструменти як для себе, так і надавати послуги з корекції брів на дому.

Що це таке

При проведенні сеансу використовуються склади на основі воску. Їх основною властивістю є затвердіння при застиганні, що дозволяє надійно зафіксувати верхню частину волосся. При видаленні суміші з поверхні шкіри захоплюються і погрузлі волоски, вириваючись разом з цибулинами, що забезпечує довгий і красивий результат.

Основні переваги воскової корекції брів

Зміна брів за допомогою воску дозволяє отримати кілька переваг:
 • економія часу в порівнянні з пінцетом;
 • регулярне використання сприяє зниженню активності росту волосків;
 • однієї процедури вистачає на строк до двох місяців;
 • при правильному застосуванні відсутні побічні ефекти.
Крім цього, деякі види воску дозволяють працювати не тільки з маленькими, але і з грубими волосками. Однак така процедура має і свої мінуси.

Недоліки воскової корекції брів

До негативних сторін використання воску можна віднести:
 • процедура супроводжується больовими відчуттями;
 • сучасні засоби справляються як зі середніми, так і з великими волосками, однак при довжині до 4 мм волоски залишаться на місці.
Всі мінуси перекриваються швидкістю проведення процедури і хорошим результатом. Головне – правильно підібрати віск.

Види воску

На ринку представлено широке розмаїття різновидів воску. Не всі вони призначені для депіляції. Так, моделюючі склади використовують для укладки волосся. Видалення волосся на бровах проводиться за допомогою гарячого, теплого або холодного воску.

Гарячий віск

Перед використанням такої віск варто нагріти, після чого він набуває густу і в'язку консистенцію. Далі засіб наноситься на потрібну область за допомогою шпателя. Важливо розподіляти складу проти зростання волосків.
Гарячий віск захоплює волосся і при цьому найбільш дбайливо впливає на шкіру. Завдяки таким властивостям цей вид застосовується для корекції брів у місці чутливої шкіри навколо очей.

Теплий віск (низькотемпературний)

Ця різновид продається в спеціалізованих магазинах. Засіб являє собою картриджі зі змінними аплікаторами. Така форма дозволяє комфортно наносити склад на шкіру. Як і гарячий, низькотемпературний віск також потрібно нагрівати перед застосуванням. Однак температура, при якій віск набуває свої властивості, значно нижче.

Холодний віск

Продається у формі готових пластин. Для одного використання необхідно взяти з упаковки дві невеликі смужки, просочених складом, і нанести на зону, де будуть видалятися волоски. Важливо перед застосуванням злегка розтерти смужки з воском для придання форми бровам між долонями. Завдяки цьому склад придбає необхідну температуру і краще захопить волоски. Потім достатньо приклеїти засіб до потрібного ділянки та провести процедуру видалення.

Як проходить процедура і як довго вона триває

Тривалість, а також спосіб проведення сеансу безпосередньо залежать від того, де саме дівчина вирішила коригувати брови. В салоні або у приватного майстра весь процес може тривати до півгодини. При самостійному ж проведенні корекція проводиться за більший час, оскільки вимагає концентрації і досвіду.

Боляче робити

Воскова епіляція - це, безумовно, боляче. При відриві воску зі шкіри видирається відразу кілька волосків. Однак даний процес займає всього кілька секунд, у той час як при вищипуванні біль, хоч і меншу, доводиться відчувати на протязі більш тривалого часу.

Як зробити в домашніх умовах

Кожна дівчина може провести корекцію брів за допомогою воску будинку. Для цього достатньо провести кілька кроків і знати деякі хитрощі, як зробити брови воском:
 1. Обробити шкіру і волосся знежирюючим складом, нанести захисну посипання навколо місця коригування.
 2. Нанести віск у відповідності з інструкцією до складу, уникаючи попадання засобу на волоски, які слід зберегти.
 3. Видалити смужки воску разом з прилиплими волосками.
Після процедури залишаються невеликі волоски, які не зміг прибрати складу. В такому разі слід скористатися пінцетом і вручну довести корекцію до ідеалу. В кінці потрібно очистити епідерміс від залишків воску, скориставшись спеціальною або підручними засобами.

Як підготуватися до процедури

Перед початком корекції брів слід ретельно підготуватися і виконати кілька простих дій:
 1. Краще всього проводити процедуру після прийняття ванни, коли особа ідеально чисте. Головне – ретельно просушити шкіру перед нанесенням.
 2. Прибрати волосся, заколовши їх ззаду для безпеки власних локонів.
 3. Промальовувати майбутній контур брів, це значно спростить подальше нанесення засобів і виключить можливість помилки.
Також слід підготувати інструменти, які знадобляться для якісної корекції воском.

Інструменти і матеріали для процедури

Щоб сеанс пройшов успішно, необхідно грунтовно підготуватися і підібрати потрібні інструменти. Крім самого воску для депіляції брів на столі повинні бути:
 • шпилька або гумка для закріплення волосся;
 • пінцет і ножиці;
 • дзеркальце;
 • спеціальна щіточка для брів;
 • очищаючий препарат для шкіри;
 • пудра;
 • заспокійливий засіб або крем;
 • препарат для видалення воску, при відсутності якого можна використовувати вазелін або масло.
Також при роботі з гарячим воском потрібно спеціальний восконагреватель і шпатель для нанесення. Наявність всіх інструментів дозволить уникнути помилок при нанесенні, а також значно прискорить процес.

Догляд після процедури

Після того, як процедура корекції брів проведена, слід подбати про свою шкіру. Для цього рекомендується скористатися лосьйоном з заспокійливим ефектом. Це дозволить зняти почервоніння, а також звузити пори.

Можливі ускладнення

При неправильно проведеної процедури можуть виникнути деякі ускладнення, які виражаються у вигляді:
 • Почервоніння і запалення. Бувають в результаті використання неякісних засобів, а також при ігноруванні інструкції. Для усунення можна скористатися заспокійливими лосьйонами.
 • Прищів. Виникають при попаданні бруду в місця, де перебували цибулини волосся. Для зниження прояви досить проводити процедуру на чистій шкірі, а також використовувати лосьйон, звужує пори.
 • Синців. Можуть з'явитися при близькому розташуванні капілярів до поверхні шкіри.
 • Опіків. Є наслідком перегріву воску і часто виникають при домашньому проведенні корекції.
Також варто відзначити і декілька ускладнень, які є нормою при проведенні процедури як вдома, так і в салоні:
 • Червоні точки. Стандартна реакція шкіри, що проявляється через кілька годин. В залежності від типу епідермісу дане ускладнення може пройти за годину або два, а може зберігатися протягом доби.
 • Врослі волосся. При обламуванні волосків біля кореня можливо їх вростання. На жаль, уникнути цього процесу складно, але для зниження ймовірності досить користуватися перевіреними засобами.
Також до ускладнень можна віднести і біль, яку можна пом'якшити спеціальними засобами.

Скільки триває ефект після процедури і чи потрібна корекція

Оформлення брів за допомогою воску є однією з найбільш ефективних процедур, однак після її проведення слід доопрацювати ділянку за допомогою пінцета, видаливши дрібні волоски. Зате результат буде зберігатися довгий час. Зазвичай між сеансами витримують проміжок від 4 до 6 тижнів.

Допоможе процедура позбутися від зайвих волосків назавжди

На жаль, проведення воскової корекції не дає 100% позбавлення від зайвих волосків. З часом будуть виростати нові, проте регулярне використання воску може призвести до значного зниження кількості небажаних волосків.

Де краще проводити процедуру

Для здійснення корекції можна користуватися різними методами. При цьому ринок дозволяє придбати все кошти як для домашнього використання, так і звернутися в спеціалізований центр.

В салоні

У багатьох центрах краси пропонуються послуги по корекції брів. Звернення до даних фахівцям дає можливість отримання якісної процедури. Найкраще відвідувати перевірені місця, наприклад, прочитавши відгуки в інтернеті. Крім цього, звернення в салон може дати хоч якісь гарантії у разі негативного результату.

У приватного майстра

Також можна знайти безліч оголошень від приватних майстрів. Однак, на відміну від працівників салонів, вони можуть не володіти належною кваліфікацією. Звертатися до подібних фахівцям стоїть на свій страх і ризик, оскільки гарантій у разі негативного ефекту ніхто давати не буде.

В домашніх умовах

Якщо дівчина впевнена у своїх силах, а також володіє всіма необхідними інструментами, то провести процедуру можна і вдома. Однак діяти в такому випадку слід з обережністю, адже один невірний крок – і на місяць або два брови буде вже не виправити. Головне – уважно слідувати інструкціям, і в такій ситуації можна не тільки заощадити, але і провести корекцію по своєму смаку.

Рейтинг ТОП-4 найкращих брендів воску для корекції брів

На ринку представлено безліч видів воску для оформлення брів, але ще більше – виробників даних складів. Однак не завжди вдається знайти потрібну суміш, а необхідний ефект терміново. У такому разі допоможуть моделюючі варіанти. Щоб не шукати довго речовина для корекції, можна скористатися топом коштів, які легко знайти у відділах косметики. Це дозволить заощадити час.

Lumene Catrice Fixing Brow Wax

Моделюючий віск від компанії Catrice дозволяє тимчасово скорегувати брови без видалення волосся. Даний засіб пригладжує волосся і фіксує їх у потрібному положенні. Повне застигання складу відбувається протягом пари хвилин.

Givenchy Nyx Eyebrow Shaper

Олівець від Givenchy дозволяє надійно зафіксувати волоски і забезпечити догляд за шкірою. Останній ефект досягається за рахунок наявності вітаміну Е і мінералів. Склад прекрасно підходить для швидкої корекції та забезпечує тривалий ефект.

Ital Wax

Фірма спеціалізується на виробництві косметики для депіляції. Італійські майстри виготовляють високоякісні склади, які використовуються як вдома, так і в салонах краси.

LilaSoft

Віск від компанії LiaSoft підходить для домашнього і професійного використання. У лінійці продуктів представлені як гарячі і низькотемпературні, так і холодні склади. Досить підібрати суміш для потрібного ділянки шкіри. При своїй ефективності цей засіб володіє прийнятною вартістю.

Корисні поради

Процедура корекції брів воском в домашніх умовах завжди супроводжується болем, яка явно не приносить додаткового задоволення. Однак можна знизити больові відчуття за допомогою декількох методів:
 • використання анальгетиків або місцевих анестетиків за 40 хвилин до процедури;
 • усунення відмерлої шкіри за допомогою скрабу для більш легкого вилучення цибулин волосся;
 • відмова від дубильних засобів на основі спирту, ускладнюють видалення волосків.
 • не напружувати м'язи обличчя при депіляції.
Також зменшити біль можна, відмовившись від сигарет, кави чи алкоголю. Що містяться в них елементи приводять до підвищення чутливості шкіри, а значить і підвищенню хворобливих відчуттів.
Корекція брів воском – досить цікава процедура. Вона має ряд переваг у порівнянні зі стандартним методом усунення зайвої рослинності на обличчі. Саме тому у цього способу боротьби з волосками з'являється все більше і більше прихильників.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Депіляція Рук, Як Прибрати Волосся на Руках, Депіляція Воском, Варто Голити Руки
Красиві і доглянуті ручки – справжня гордість будь-якої представниці прекрасної статі. Ця область тіла завжди на виду, тому, коли з-під одягу зрадницьки вибиваються темні
Нарощування Вій в Куточках Очей, Вигин Вій, Нарощені Вії на Азіатських Очах
Погляд дівчини може бути підступним і ніжним, палким і тане. Тут все залежить не тільки від настрою, але і від підібраного макіяжу. Одним із способів підкреслення
Ламінування Вій в Домашніх Умовах, Як Заламінувати Вії Будинку Желатином Самостійно
Доглянуті вії дозволяють додати погляду насиченість і виразність. Саме тому багато дівчата вдаються до різних методів тільки для того, щоб їх вії мали максимально
Корекція Гелевих Нігтів, Відрослі Нігті Після Гель Лаку, Як Робити Корекцію Шелаку Без Зняття
Одним з найважливіших елементів стильного зовнішнього вигляду будь-якої дівчини є її нігті. Сучасна косметологія пропонує безліч модних ідей з використанням різних
Інструменти Для Брів: Пінцет, Кусачки, Рейсфедер, Ніж Вищипнути Брови, Якщо Немає Пінцета
Правильні акценти на очах і їх обрамленні дозволяють скорегувати овал обличчя, тому інструменти для брів і вій затребувані як майстрів, так і у любительок домашнього