Венеціанське Плетіння Ланцюжка, Плетіння Венеціанка із Золота, Браслет і Ланцюг Венеція
19.03.2019 0 prostolady

Венеціанське Плетіння Ланцюжка, Плетіння Венеціанка із Золота, Браслет і Ланцюг Венеція

В закладки
Ланцюжок – це ювелірна прикраса, є універсальним доповненням до жіночого образу. Не дивно, що такий виріб виконується в декількох різноманітних стилях. Але одним з жіночних плетінь вважається техніка венеціанського стилю. Ювеліри віддають свій голос за цю техніку, рекомендують її клієнтам.

Особливості технології венеціанського плетіння

Настільки оригінальне плетіння часто порівнюють з якірним методом. Для нього характерною рисою є чергування плоских, а також широких ланок. Ширина ланки зазвичай не перевищує 8 мм, а от довжина – до 1 див. Ланка частіше має квадратну або форму прямокутника. Залежатиме це від того, який саме сплав з металів використовується. За дизайном і зовнішнім виглядом венеціанське плетіння виглядає витончено і вкрай оригінально. Тому такий виріб, будь то ланцюжок або браслет, зможе прикрасити абсолютно будь-який наряд. Сама технологія відноситься до універсального класичного типу. Це коли всі ланки між собою однакові, їх форма не відрізняється один від одного. Ніяких додаткових гравіювань при цьому не мається. Ланка в цьому плетиві створюється окремо. А в залежності від товщини і створюваної форми виділяють дві техніки венеціанського виконання. Це:
 • Технологія традиційного характеру. При такій методиці кожне кільце в ланцюгу виготовляється окремо. Все виконується вручну. Майстри намагаються увагу приділити сплаву на ділянках згину. Щоб плетіння в підсумку вийшло щільним, золото і срібло розбавляють сплавом інших металів.
 • Альтернативна технологія. Ланцюжок виготовляється відразу вся, так кільця приєднуються один до одного по черзі. Для цього в області ребра попереднього ланки робиться спеціальна виїмка, куди потім кріпиться наступне ланка. Завдяки такій технології виходить реберное плетіння.
При традиційній технології ланцюжки та браслети виходять міцними. А при альтернативному методі венеціанське плетіння золотого ланцюжка або срібною дає можливість надати їй об'ємність. Важливо враховувати розмір ланок і тип їх скріплення. Чим тонше буде саме колечко, тим елегантніший і ніжніше буде виглядати зроблений виріб.

Перевага різновидів виробів венеціанського плетіння

Прикраси, виконані цим способом, можуть бути кількох різновидів. Завдяки технології, яку ще називають венеціанкою, ланки мають здатність красиво і грайливо переливаються на світлі. І це враховуючи, що ніяких інших вкраплень і вставок з дорогоцінного каміння в прикрасі немає. Венеціанка вважається практичним самим міцним плетінням в ювелірній справі. Ланцюжки, виготовлені за цією технологією, чудово поєднуються з кулонами. Під великі ланки підійде масивний кулон, а ось елементи маленького розміру і діаметру доречніше буде поєднувати з чим-небудь акуратним і невеликим. Вигідніше купувати відразу комплект, виконаний в такому стилі. Це може бути браслет-венеціанка, доповнений підвіскою, і таке ж намисто. Такий набір стане родзинкою навіть самого простого вбрання.
Дизайн прикрас, виконаних у цій техніці, виглядає легко і невимушено. Але за такою роботою криється тривалий процес скріплення всіх ланок.

Стилі плетіння венеціанки

Венеціанське плетіння отримало своє поширення також завдяки своїм стильовим напрямкам. Існує чотири різновиди. Це:
 • паралельне з'єднання;
 • кругле і пряме плетіння;
 • потрійне і подвійне з'єднання.
Кожен стиль має свої певні особливості, у тому числі і в техніці виконання. У підсумку виходить дивне золоте або срібне виріб.

Пряме плетіння

Можна віднести до традиційної техніки плетіння прямого характеру. Воно використовується як у жіночих, так і чоловічих ювелірних виробах. Цей спосіб створення ланцюжка підійде до повсякденного і класичного стилю. В основі прямого плетіння лежить техніка створення ланцюга з одного скобою. Вона досить проста і має поперечний переріз, яке може досягати 6 мм.

Кругле плетіння

Відмінною рисою круглого плетіння є його об'ємність. Сама структура ланцюжка виходить округлої. При цьому також використовується тільки одна, але досить широка скоба. Дорогоцінний метал береться найвищої проби.

Подвійне плетіння

Елегантний і красивий стиль плетіння, який ідеально буде виглядати з вечірнім вбранням. Браслет в такому виконанні представляє собою дрібні, тонкі і витончені ланки. Але сама ланцюжок виходить широкою. Вона має дві скоби.
Срібні і золоті подвійні вироби чудово поєднуються з святковими луками. Якщо на них потрапить світловий промінь, вони починають грайливо переливатися і блискати. І така прикраса приверне увагу до своєї власниці.

Потрійне плетіння

У створенні ланцюжка використовується три паралельних кільця, а з'єднувальних – два. Така особливість завжди простежується у виробі багатошарового плетіння. Аксесуар в такому виконанні виглядає помпезно, розкішно, трохи масивно, але зовсім не пафосно. Надіти таку прикрасу можна на вечірку, майбутній свято і навіть чоловікові на ділову зустріч, яка проходить у неформальній обстановці. Ланцюжок «Венеція» з великими скобами підходить для створення виробів, призначених для чоловічої статі. А ось тонкі і дрібні скоби застосовуються в ланцюгах, з яких потім роблять жіночні браслети.

Метал прикраси

Витончені і красиві аксесуари, виконані у венеціанському стилі, можуть бути зроблені з різного металу. Найчастіше використовується:
 • золото;
 • срібло;
 • мідь;
 • олово;
 • платина.
Якщо виробу потрібно надати вигин, тоді майстри золото або срібло доповнюють сплавами з інших металів. Тому неможливо придбати браслет, створений повністю лише з одного дорогоцінного металу.
Враховуючи, що при створенні такої ланцюжка використовуються різноманітні сплави, це дозволяє задовільнити будь-який запит, а також підібрати прикрасу під весь базовий гардероб.

Кому підходить

Венеціанське плетення ланцюжків користується попитом не тільки серед представниць жіночої статі, але і серед чоловіків. Такий виріб вважається універсальним. Прикраса, виконане в цій техніці, красиво і стильно виглядає як на широкому зап'ястя, так і на тонкому.
Якщо мова йде про великих і масивних ланках, то аксесуар можуть собі дозволити впевнені чоловіки, які знають, чого вони хочуть від життя. А ось тоненькі і витончені елементи ланцюжка обов'язково сподобаються особі, яка віддає перевагу вишуканому стилю.
Стиль «Венеція» в прикрасах може дозволити собі кожен. І не важливо, яке становище в суспільстві займає людина, який у нього соціальний статус і куди саме він збирається. Вироби будуть доречні в будь-якій ситуації.

Технології

Плетіння венеціанського характеру можна віднести до класичного типу створення ювелірного виробу. Адже всі ланки такої ланцюжка відрізняються однаковою формою і мають загальний зовнішній вигляд. При цьому майстри намагаються не використовувати ніяких інших додаткових прикрас.

Традиційна

Така технологія заснована на тому, що кожне кільце створюється абсолютно окремо від інших. Це копітка робота, так як майстри вручну надають ланці потрібну форму. Увага приділяється місцю згину всього виробу. Щоб домогтися такого ефекту, застосовується метод розведеного сплаву.

Альтернативна

Під технікою розуміється метод створення ланцюжка, коли на протилежних ребрах двох сусідніх ланок робиться спеціальна виїмка. Саме в неї вставляється наступний елемент. Таку технологію ще називають реберної. У підсумку ланки між собою з'єднуються по самому крайньому ребру. Альтернативна техніка венеціанського плетіння дозволяє створювати прикраси з різноманітним малюнком. Він може бути не тільки вишуканим і красивим, але і об'ємним. А все тому, що є можливість змінювати положення ланок щодо сусідніх елементів.

З'єднання дужок

При плетінні технікою venetian особлива увага приділяється з'єднання кілець між собою. Від цього буде залежати міцність і довговічність створюваного виробу. Також майстри і ювеліри прагнуть враховувати стильовий напрям, яке створюється за допомогою унікального з'єднання дужок. Від того, як скріплені між собою кільця, залежить зовнішній вигляд ювелірної прикраси. Так, скоби невеликого розміру і тонкі по структурі створюють ніжний, витончений і вишуканий виріб.

Корисні поради стилістів

Перш ніж купувати ювелірна прикраса, необхідно ознайомитися з усіма нюансами щодо використання і поєднання цієї прикраси. До основних порад стилістів відноситься:
 • великі ланки більше підходять чоловікам, а дрібні варто вибирати представницям жіночої статі;
 • не варто побоюватися така прикраса поєднувати з різноманітними стилями, так як воно вважається універсальним;
 • краще купувати відразу комплект, в який крім ланцюжка входить браслет, сережки чи намисто, тоді не треба буде думати про те, з чим поєднувати це виріб.
Напрям «Венеція», що представляє плетіння ланцюжка, фото якого можна знайти в інтернеті, подобається багатьом. Тому перед покупкою важливо враховувати рекомендації професіоналів.
Венеціанська технологія є поширеним методом створення оригінального і вишуканого прикраси. Така техніка користується популярністю не тільки у споживачів, але і ювелірів. При простій роботі виходить хитромудре виріб, яке здатне своїми ланками переливатися при впливі сонячних світлових променів. Тому цей популярний спосіб з красивою назвою подобається багатьом.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Панцирні Плетіння Ланцюжка, Ланцюг Панцирного Плетіння із Золота, Подвійна Панцирна Ланцюжок і Браслет
Жіночі золоті ланцюжки завжди красиво і ніжно виглядали на шиї. Це дуже органічне і самодостатнє прикраса може чудово вписатися в будь-який образ і стати його родзинкою.
Плетіння Італійка, Плетіння Італійської Золотий Ланцюжки та Браслети, Вид Плетіння
З допомогою плетіння «італійка» виготовляються жіночі браслети і кольє. Вони відрізняються оригінальним виглядом і високою міцністю. Зовнішній вигляд браслета
Слейв-браслет, Як Називається Браслет з Кільцем на Ланцюжку, Східні Прикраси на Руку із Золота
Модна прикраса, що набирає популярність, називається слейв-браслетом. Цей стильний аксесуар підходить під будь-який напрямок. Тому виріб зустрічається на баришнях,
Як Вкоротити Ремінець на Годиннику, Як Зменшити Браслет на Металевих Годинах і Зняти Ланки
На сьогоднішній день годинники є незамінним аксесуаром для ділових людей. Вони демонструють стиль і статус свого власника. Тому важливо, щоб дане виріб відмінно сиділо на
Як Почистити Золотий Ланцюжок в Домашніх Умовах і Чим Очистити Золотий Браслет, Щоб Блищав
Багато людей вважають за краще мати в якості прикрас золоті вироби. Незважаючи на бездоганний вигляд благородного металу, щоденна носка може призвести до того, що