Панцирні Плетіння Ланцюжка, Ланцюг Панцирного Плетіння із Золота, Подвійна Панцирна Ланцюжок і Браслет
09.02.2019 0 prostolady

Панцирні Плетіння Ланцюжка, Ланцюг Панцирного Плетіння із Золота, Подвійна Панцирна Ланцюжок і Браслет

В закладки
Жіночі золоті ланцюжки завжди красиво і ніжно виглядали на шиї. Це дуже органічне і самодостатнє прикраса може чудово вписатися в будь-який образ і стати його родзинкою. Сучасні ювелірні магазини пропонують широкий вибір ювелірних виробів з різних дорогоцінних металів. Всі аксесуари виконані в різних техніках. Але особливе місце займають прикраси панцирного плетіння. Про них і піде мова далі.

Особливості панцирного плетіння

Технологія схожа на якірний метод. В обох ситуаціях ланки підлягають послідовного з'єднання один з одним, але для панцирних ланцюгів кожен елемент розташовується на одному рівні. Специфічний зовнішній вигляд досягається майстрами за рахунок скручування окремих кілець. На останньому етапі виріб підлягає обов'язковому шліфуванню. Це робиться з метою додання блиску. Плетіння може проводитися як машинним, так і ручним способом. Вартість останніх прикрас вище, т. к. готові одинарні ланцюги виходять унікальними.

Переваги

Панцирна в'язка має ряд очевидних переваг перед іншими способами плетіння. Особливість з'єднання ланок між собою дозволяє створити красиву ланцюжок, що підходить жінкам і чоловікам. Масивні вироби купуються надовго і передаються з покоління в покоління. У перелік додаткових плюсів входять:
  • самодостатність – ексклюзивний метод плетіння надає ланцюжку оригінальний зовнішній вигляд;
  • допускається використання в якості самостійного прикраси або разом з додатковими підвісками;
  • готові ланцюги відрізняються яскравістю;
  • можлива алмазна ограновування для додання прикрасі більш розкішного вигляду.
Панцирні плетіння ланцюжка дозволяє доповнити повсякденний образ або створити неперевершений святковий стиль. Вибір призначення ланцюга повністю залежить від індивідуальних уподобань людини і особливостей основного гардеробу.

Цільна або пустотіла: в чому різниця

Є суттєві відмінності між суцільними і порожнистими ланцюжками з панциром. Перший варіант виконується на заводських верстатах і зв'язується з елементом цілої дроту. Особливості цілісного варіанти:
  • підвищена міцність;
  • більшу вагу золота;
  • висока вартість.
Верстатні ланцюги можуть мати додаткові плетіння. Допускається використання підвісок з оптимальним вагою в 1/3 від ваги ланцюга. У більшості ювелірних магазинів переважають повноцінні прикраси.
Пустотілі ланцюжка панцирного плетіння виготовляються вручну. Вони вкрай рідко рвуться (можуть витримувати до 16 кг). Примусовий розрив виключається. Фахівці в процесі виготовлення спеціально залишають слабке місце – сильний ривок призводить до розгинанню кільця карабіна. Це робиться для мінімізації ризиків, пов'язаних з пошкодженням шиї після сильного натягу.
На практиці ланцюга ручного плетіння коштують значно дорожче верстатних аналогів. Ціна виправдовується довгим часом використання та якісними характеристиками виробу.

Вибираємо довжину ланцюга

При виборі ланцюжка пильну увагу потрібно приділяти довжині прикраси. Попередньо потрібно визначитися з характером використання аксесуара (під одягом, з підвіскою і т. д.). Класична довжина варіюється в діапазоні 40-70 див. Вироби, виконані в техніці панцирного плетіння, ефектно виглядають в якості самостійного прикраси. Якщо планується носіння разом з кулоном, то слід визначитися з шириною ланок. Такі ланцюги досить широкі. Саме тому додаткові підвіски не можуть бути маленькими.

Техніка виготовлення

Створення ланцюгів будь-якого типу може здійснюватися кількома способами. Необхідно розглянути найбільш популярні:
ТехнікаХарактерні особливості
ШтампуванняПроцедура проводиться з урахуванням застосування окремих ланок. Спайка не передбачається. Елементи фіксуються між собою за допомогою перетину граней. Така техніка вважається ненадійною з причини того, що готові прикраси стають схильні до миттєвого розриву або деформації.
ВручнуДля створення якісних ювелірних прикрас найчастіше вдаються до ручної праці. Це робиться для досконалого відтворення тонких граней. Робота дуже складна і копітка. За рахунок цих факторів відбувається істотне збільшення вартості виробу.
Машинна в'язкаВиробництво машинним способом припускає організацію автоматичної лінії, на якій прикраси створюються із спеціальної дроту.
Класичне панцирні плетіння повною мірою гарантує міцність ланцюгів і браслетів. Усі грані розташовуються строго в єдиній і рівній площині. Кулони і підвіски вільно розміщуються на прикрасі, не чіпляючись за ланки.

Види плетінь

Технологія панцирного плетіння не відрізняється підвищеною складністю в процесі виготовлення. Майстри ювелірного мистецтва перетворюють звичайну ланцюг в першосортне прикраса. Ефект досягається за рахунок застосування специфічних варіантів. Існують особливі різновиди панцирного плетіння.

Подвійне

Шляхом з'єднанням ланок через одне виходить подвійне панцирні плетіння ланцюжка. Готовий виріб відрізняється масивністю. Подвійний варіант підходить чоловікам.

Паралельне

Браслет, ланцюжок або інші прикраси можуть виготовлятися за допомогою панцирного плетіння з урахуванням застосування паралельного методу. Така техніка передбачає з'єднання по два паралельних ланки.

«Шнурок»

Спосіб в'язки застосовується в тих випадках, коли потрібно забезпечити близьке розташування ланок. Такі ланцюжки зручні в повсякденному використанні. Їх неможливо заплутати або перекрутити. Чистка здійснюється звичайною ганчіркою.

«Фігаро»

Дизайн таких прикрас характеризується використанням ланок різних діаметрів, які чергуються в співвідношенні від 1:1 до 1:5. В рамках першої ситуації маленькі і великі елементи чергуються по черзі, а у другій – одне велике ланка розташовується за п'ятьма короткими. Виріб виходить самодостатнім, не передбачають пару з кулонами.

«Сінгапур»

Тут відбувається закручування складових елементів по спіралі. Ювелірний виріб видає відблиски при прямому попаданні сонячних променів. Технологія застосовується виключно для створення жіночих прикрас.

«Нона» («Нонна»)

Вироби схожі на ланцюгу з плетінням «Бісмарк». Дрібні елементи скріплюються один з одним усередині великих ланок. Прикраса має об'ємний зовнішній вигляд (мереживо), але в той же час відрізняються легкістю. Панцирні, як і якірний плетіння, виконане в технології «Нона», витончено виглядає на зап'ясті або шиї у вигляді браслета/ланцюжка.

«Лав»

Для створення прикрас використовуються елементи, виконані у формі сердець. Фахівці стверджують, що такі ланцюжки ідеально підходять романтичним і молодим дівчатам.

«Равлик»

Плетіння схоже на техніку «Лав». Аналогічним чином використовуються схожі ланки, але сам виріб скручується у спіраль.

«Скрепка»

Елементи таких ланцюгів нагадують канцелярські скріпки. Метод є найменш популярним серед аналогів. Найчастіше прикраси використовуються діловими чоловіками.

«Корда»

Техніка дозволяє виготовити ювелірні прикраси у вигляді скрученої мотузки. Вважається консервативним варіантом.

«Ромбо»

Такі ланцюги створюються з урахуванням застосування ромбовидних компонентів. Подвійні елементи використовуються для прикрас на шию, а потрійні – для зап'ясть. Срібні і золоті ланцюжки, виготовлені в техніці «Ромбо», віддають перевагу чоловіки.

Яке вибрати плетіння

Міцне з'єднання ланок у більшості видів плетіння дозволяє забезпечити високу міцність виробів. Ланцюги служать і зберігають первісні характеристики/зовнішній вигляд дуже довго. Завдяки характеристикам панцирної в'язки ювеліри використовують золото найвищої проби (999).
Вибір плетіння безпосередньо залежить від цілей використання ланцюжка. Дівчатам підходять варіанти «Лав» і «Фігаро», а найбільш прийнятним варіантом для чоловіків традиційно визнаються подвійні ланцюжка.

Види замків ланцюгів

Для надійного кріплення прикрас на тілі можуть використовуватися різні типи замків. У сфері ювелірного виробництва найчастіше застосовуються такі різновиди:

Вид замку Опис

Карабін - найпоширеніший тип. Конструктивні особливості дозволяють забезпечити надійне скріплення на будь-якій частині тіла. Випадання з'єднувального кільця виключається. Єдиний недолік – важко застебнути ланцюжок на шиї самостійно + масивність. Для тонкого плетіння використовується вкрай рідко. Шпрингельный - Тонке кільце ідеально підходить для витончених ланцюгів. Ювеліри стверджують, що замки мають більше недоліків, ніж переваг. Дуже важко застебнути. При повному зносі механізму необхідна негайна заміна компонента. В якості додаткового мінуса виділяється досить слабка пружина, включена в механізм. Знос елемента практично неможливо відстежити. В результаті дорогоцінні прикраси з подібним замком можуть впасти і загубитися. Вісімка - Конструкція застібки проста, але в той же час ненадійна. Замок являє собою тонкий дріт, закручену у вісімку. В один кінець протягується ланцюг, а на іншому фіксується кільце. При недостатній тугість прикраса вільно випадає з кріплення. В силу наявності істотних недоліків і простого вигляду вісімки застосовуються виключно для дешевої біжутерії. Професіонали рідко беруться за ремонт подібного з'єднання. Ланцюговий - Простий варіант кріплення, застосовується виключно для ланцюжків. Головна частина замку виконується у вигляді трубки, в якій фіксується гачок з фіксатором. Метелик - Замки-метелики характеризуються складністю конструкції, але за рахунок цього досягається найвища надійність в порівнянні з аналогами. Досить рідко використовується в браслетах.
Більшість замків можуть бути доповнені спеціальними механізмами, які знижують ймовірність самовільного зняття. Хороші з'єднання не видно в закритому стані. Ця особливість дозволяє надати ланцюжках панцирного плетіння витончений зовнішній вигляд.

Поради фахівців

Професіонали сходяться на думці, що панцирні ланцюжки можуть використовуватися як самостійне прикраса. Не зайвим буде пару ланцюга з барвистими підвісками, скидалися до відтінку основного одягу. Додаткові елементи не повинні бути маленькими. Існує ризик раптового відключення та втрати, внаслідок чого образ перестане виглядати гармонійним. Перш ніж вибрати панцирні плетіння ланцюжка, рекомендується ознайомитися з численними фото, на яких відображені останні модні тенденції та правила використання. Кожен зможе підібрати виріб за смаком. Панцирні браслети – ефектне прикраса, що підходить для будь-якої ситуації. Купувати аксесуари необхідно тільки у сертифікованих торгових точках. Покупка в сумнівних місцях підвищує ризик отримання підробки або значної переплати за товар з неякісними характеристиками.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Плетіння Кардинал, Плетіння Ланцюжка, Золото і Срібло, Ланцюжок Кардинал, Ювелірні Вироби
Плетіння «Кардинал» — одна з найбільш складних методик виконання ланцюжків і браслетів. Його друга назва — «Бісмарк», в честь Отто фон Бісмарка, – першого канцлера
Види Плетення Ланцюжків: Як Правильно Зробити Вибір Ювелірного Прикраси
Ланцюжок вважається універсальним і функціональним аксесуаром, який, за рахунок грамотного виготовлення, стає повноцінним виробом в ювелірному світі. Її одягають у
Венеціанське Плетіння Ланцюжка, Плетіння Венеціанка із Золота, Браслет і Ланцюг Венеція
Ланцюжок – це ювелірна прикраса, є універсальним доповненням до жіночого образу. Не дивно, що такий виріб виконується в декількох різноманітних стилях. Але одним з
Плетіння Італійка, Плетіння Італійської Золотий Ланцюжки та Браслети, Вид Плетіння
З допомогою плетіння «італійка» виготовляються жіночі браслети і кольє. Вони відрізняються оригінальним виглядом і високою міцністю. Зовнішній вигляд браслета
Слейв-браслет, Як Називається Браслет з Кільцем на Ланцюжку, Східні Прикраси на Руку із Золота
Модна прикраса, що набирає популярність, називається слейв-браслетом. Цей стильний аксесуар підходить під будь-який напрямок. Тому виріб зустрічається на баришнях,