Татуаж Очей і Вік: Стрілки, Межресничный Татуаж з Розтушовуванням і Перманентний Макіяж Очей
20.03.2019 0 prostolady

Татуаж Очей і Вік: Стрілки, Межресничный Татуаж з Розтушовуванням і Перманентний Макіяж Очей

В закладки
Татуаж очей – це процедура, яка дозволяє зберігати ефект намальованих стрілок протягом тривалого часу. Перманентний макіяж століття надає особі візуальну симетрію. Барвник не несе ніякої шкоди здоров'ю: пігмент, який вводиться під шкіру, абсолютно безпечний.

Що це таке

Татуаж для очей – це сучасна косметична процедура, завдяки якій кожна дівчина може зробити виразний макіяж, зберігається дуже довго, незалежно від обставин. Цей популярний вид тату раніше використовувався, щоб візуально створювати ефект пухких губ, підкреслювати їх контур або надавати бровам бажану форму. Фарба, яка вводиться у верхній шар епідермісу, зберігається там протягом 3-5 років.

Чи боляче

Татуаж не супроводжується хворобливими відчуттями. Перед проведенням маніпуляцій шкіра обробляється кремом, має аналгетичну (знеболюючою) дією. Після нанесення з'являється відчуття заморозки, по закінченню дії анестетика можна відчути поколювання.

Навіщо роблять

Перманентний макіяж – це практично, оскільки він зберігається під час купання у ванній, душі або басейні. Друга перевага – природність. На перший погляд може здатися, що віко має такий вигляд від природи. Обличчя виглядає свіже, вдається заощадити час на ранкові процедури. Якщо жінка не дуже задоволена особливостями форми вік, недоліки легко піддаються корекції, погляд можна зробити більш глибоким, додати виразності.
Косметика в рідкісних випадках викликає роздратування шкіри, може стати причиною виникнення алергічних реакцій.

Показання до даної процедури

Головний показник – бажання пацієнтки. Існує ряд косметичних дефектів, які піддаються корекції за допомогою татуажу:
 • асиметричне розташування очей;
 • наслідки травм особи, пластичних операцій;
 • слабка густота вій (їх часткове випадання, порушення росту внаслідок захворювань);
 • кон'юнктивіт, викликаний алергічною реакцією на декоративні засоби;
 • нависле повіку.
Існують різні методи виконання процедури в залежності від проблеми і бажання пацієнтки. Ґрунтуючись на цьому, майстер індивідуально підбирає технологію проведення сеансу.

Види

Виділяють три техніки виконання татуажу очей:
 • заповнення простору між віями пігментом;
 • межресничная стрілка – нанесення лінії з допомогою введення перманентної фарби;
 • розтушовка татуажу межресничного простору. Результат являє собою розмиту лінію.
Всі види татуажу століття доповнюють один одного. Перший варіант – класичний, він виглядає приголомшливо: це як стрілка, виконана з допомогою підводки, але пігмент дозволяє сильніше фарбувати межресничковое простір. Чіткий контур підкреслює колір очей, вії здаються густіше і довше. Можна експериментувати з товщиною, відтінками, формою стрілок.

Стрілки на очі з розтушовуванням

Якщо в першому випадку ефект був схожий на стрілки, то тут мова піде більше про тінях. Завдяки розмиття виходить плавний перехід. Кольори підбираються більш пастельні, що підходять під колір очей, шкіри. Виконується татуаж верхнього або нижнього століття. Процедура рекомендується жінкам, у яких з'явилися зморшки. Існують відчутні переваги:
 • актуальні для тих, кому не підходять рівні стрілки, так як в деяких випадках вони обтяжують погляд, акцентують увагу на недоліках;
 • немає необхідності підбирати малюнок, спираючись на власну форму очей;
 • відтінки можна змішувати, створювати градієнт;
 • макіяж виглядає природним, підходить для будь-якого заходу;
 • можна скоригувати розмір очей;
 • вийде гарний куточок століття.
Красу татуажу очей з розтушовуванням можна побачити на фото:
Кінцевий результат

Стрілка на нижньому столітті з розтушовуванням

Ця процедура дозволяє виділити куточки, зробити погляд чіткіше. Найбільш підходяща форма очей – мигдалеподібна. Цей тип дозволяє робити практично будь-який малюнок за рахунок розташування внутрішніх і зовнішніх куточків на одній прямій. Завдяки прокрашиванию нижнього століття з розтушовуванням можна домогтися ефекту " котячого ока без чітких стрілок, а, поєднуючи з верхнім – отримати smoky eyes. Підбираються світлі, темні і нейтральні відтінки, створюються переходи від темного до світлого і навпаки.
Розтушовка в кутиках ока виглядає ненав'язливо і природно

Який робити татуаж

Існують нюанси, на які слід звернути увагу при виборі форми стрілок. Щоб дізнатися, який татуаж підійде певній людині, рекомендується проконсультуватися з косметологом, який буде виконувати процедуру. Приміром, колір стрілок краще підібрати, орієнтуючись на власний тон волосся: блондинкам – сірий, брюнеткам – чорний. Важливо пам'ятати, що ефект татуажу зберігається надовго, тому потрібно вибирати таку форму, яка підійде як на вечірній захід, так і для повсякденного життя. Варто звернути увагу і на тип очей.

Якщо ширина відстані між очима приблизно дорівнює ширині очі

Щоб не акцентувати увагу на великій відстані між очима, рекомендується підкреслити внутрішній куточок. В даному випадку підійде класична межресничка. Не потрібно зловживати товстими стрілками, оптимальним варіантом буде тонка, несуттєво виходить за куточки очей. Краще вибрати більш темні відтінки.

При близько посаджених

У разі близькою посадки лінія проводиться не на все віко, а на зовнішню третину, тобто ближче до куточка. Рекомендується робити більш закручені лінії, ніж рівні.

При широко розставлених

Тут лінія біля внутрішнього куточка ока повинна бути товстою і довгою. Ближче до зовнішнього століття вона поступово тоншає. Не рекомендується подовжувати форму ока, тому контур не виходить за кордону. Якщо використовується розтушовка, вона виконується в пастельних або темних тонах від середини до куточка або по всій ширині.

З опущеними куточками

Мета стрілки – візуальне підняття зовнішнього куточка. Для цього не підійде класична, її хвостик повинен бути вище, ніж зазвичай. Малюється стрілка, починаючи від середини ока.

При опуклих

Головна проблема цього типу – дуже кругла форма, за якої розмір здається більше. Завдання – зменшення і подовження. Для цього рекомендується зробити широку стрілку, друга назва якої «ретро», потім підвести нижню повіку, слизову. Для більшого ефекту можна використовувати туш темного відтінку для збільшення об'єму вій.

При глибоко посадженими або вузьких

Такий тип очей потребує підкресленні, щоб вони виділялися в макіяжі. Спочатку проводиться тонка стрілка ближче до слизової, потім вона поступово потовщується і йде вгору ближче до куточка. Хвостик потрібно зробити щільним. Також підводиться нижню повіку, контур більш тонкий.

Як виглядають очі після процедури

Після процедури може виникнути набряк очей, який буде турбувати протягом тижня. Індивідуальна реакція організму. У деяких випадках загоєння відбувається вже через добу. Після проведення сеансу очі стають більш виразними, візуально омолоджуються, контури особи підтягуються.
До і після перетворення
Які стрілки зробити: колір, форма Головний чинник – форма очей. Власницям маленьких очей бажано не використовувати чорний колір для татуажу, через нього вони будуть здаватися мініатюрними.

Колір краще підбирати більш пастельний, ближче до золотого.

У разі круглих очей варто підводити верхню і нижню повіку по всій довжині, без потовщення (можна використовувати тільки ближче до кінця). Підводити нижню повіку дівчатам з вузькими очима не рекомендується, так само як виходити за зовнішній кут. Татуаж краще робити, завдаючи товсту лінію посередині століття, що звужується по кутках. Колір – ближче до сірого. Відтінки краще вибирати з допомогою фахівця в салоні. Завдяки знанням в області колористики і величезною панелі вийде підібрати тон, відповідний під колір очей, волосся, шкіри, враховуючи побажання клієнта.

Скільки тримається ефект

У середньому початковий ефект спостерігається від 1 року до 2 років. Потім може знадобитися корекція. Цей пункт залежить від різних факторів:
 • з віком стан шкіри погіршується, це обумовлено уповільненням процесів обміну речовин. Отже, в цьому випадку татуаж протримається довше;
 • світлі відтінки швидше тьмяніють, ніж темні;
 • на сухій шкірі результат зберігається довше, ніж на жирній;
 • стиль життя людини відіграє тут важливу роль.
Варто відзначити, що зміна клімату позначається на стані шкіри. Вицвітання провокує проведення косметичних процедур пілінгу і нанесення крему.

Коли краще робити татуаж повік

Найкращою порою для проведення маніпуляцій вважається зима. Влітку люди відчувають значні незручності. Кондиціонери не завжди рятують від спеки, а робити татуаж на жирній шкірі складніше, довше. Через реакції епідермісу на високу температуру колір буде пропадати швидше, а взимку протримається довше. Але не можна забувати про зміцнення імунітету і захисту від інфекцій в цей час. Перед проведенням процедури краще пропити вітамінний комплекс, збільшити вживання води.

Протипоказання

Виділяють два види протипоказань: відносні і абсолютні. Абсолютні Відносні
 • інсулінова терапія при цукровому діабеті;
 • патологія внутрішніх органів;
 • загострення хронічного захворювання;
 • шкіра, схильна до новоутворень (зокрема, келоидным рубців);
 • висипання;
 • порушення згортання крові;
 • інфекції;
 • онкологічні захворювання;
 • психічні розлади;
 • епілепсія;
 • гіпертонія (перед процедурою необхідно знизити тиск);
 • вагітність, особливо перший триместр (маніпуляції проводяться без анестезії);
 • алергічна реакція на використовувані речовини (перед татуажем проводиться проба);
 • герпес, особливо в стадії загострення;
 • під час менструації через підвищеної чутливості;
 • запалення слизової оболонки очей, інші патології.
Всі ці вказівки важливо враховувати перед початком процедури.

Підготовка до процедури

Перед походом до майстрові важливо утриматися від виконання певних дій:
 • завивка вій;
 • вживання алкоголю і кофеїну (за день);
 • прийом препаратів, що впливають на згортання крові.
Про обмеження під час консультації повідомить косметолог.

Які матеріали та інструменти використовуються

Головним матеріалом є пігмент для повік, який може бути на сорбитоловой основі або з додаванням гліцерину. Використовуються одноразові голки з ковпачками: для класичної стрілки – однозубцевая, для розтушовування – пучкова трехзубцевая. Також застосовується анестезія. Це можуть бути уколи або крем. Окремо розглядаються трафарети, олівці, маркери для виконання майстром ескізу. Палітра відтінків різноманітна.

Як роблять татуаж брів

Перед маніпуляціями на шкіру наноситься знеболюючий крем, після чого ділянку накривається поліетиленом. Дія настає через 15-20 хвилин, анальгетик знімається за допомогою м'яких серветок. Перед початком спеціаліст одягає стерильні рукавички. Голка заповнюється пігментом, після чого фарба вводиться в шкіру по контуру. Після досягнення бажаного результату ця зона обробляється антисептичними засобами, наноситься заживляющая мазь.

Як довго відбувається загоєння

У всіх дівчат загоєння століття відбувається по-різному, тут все залежить від індивідуальних особливостей організму. В середньому на відновлення уражених ділянок потрібно 28 днів. Саме за цей період остаточно сходять всі скоринки.

Особливості періоду реабілітації

Щоб повіки могли швидше зажити, потрібно забезпечити належний догляд:
 • не вмиватися першу добу після процедури, обмежити контакт очей з водою;
 • не знімати шкірку, яка утворилася після маніпуляцій;
 • відмовитися від фізичної активності на тиждень;
 • протягом 4-х днів не приймати ванну, не ходити в лазню, парилку;
 • обробляти повіки ватним тампоном, змоченим в розчині хлоргекседину (для зняття сукровиці), двічі на добу наносити крем, призначений косметологом.
Всі ці рекомендації сприяють швидкому загоєнню.

Побічні ефекти

Неприємні наслідки виникають із-за індивідуальних особливостей, до яких можна віднести алергічну реакцію, непереносимість одного з компонентів. Під час маніпуляцій пацієнт може відчувати болючі відчуття. Причин кілька: неякісне обладнання, матеріали (анестезія в тому числі), психологічний дискомфорт, сильна чутливість до болю. Перший час виникає набряклість, яка може бути наслідком індивідуальної реакції організму, особливостей шкіри, неправильного введення пігменту, що призводить до пошкодження судин. Якщо через добу набряк не проходить, варто звернутися до майстра. Іноді з'являються проблеми зі шкірою: утворення кірочок, сухість, лущення, пігментація. Пацієнта можуть турбувати гематоми.

Догляд після процедури

Використання лікарських мазей – важливий пункт, щоб не було набряків. Рекомендується придбати краплі для очей «Візин», щоб уникнути почервоніння, проявів інфекції. Практикуються компреси, але це питання потрібно узгоджувати з фахівцем. У сонячні дні повіки можна захистити за допомогою темних окулярів, бажано уникати спекотної погоди, щоб стрілку не потрапляв піт. Скоринку важливо оберігати від механічних ушкоджень під час зняття одягу, дотиків.
Очні краплі, що усувають почервоніння

Лазерна коригування

Коригування може виконуватися з попереднім видаленням наявного малюнка або без цього. Важливо, щоб він не був деформованим, розтеклися. Виправлення можливе лише у разі вицвітання. Лазер застосовується після закінчення тривалого періоду часу, зважаючи вікових особливостей. Наприклад, шкіра на повіках могла обвиснути, отже, малюнок необхідно виправити за допомогою лазера.

Вартість

Ціна на процедуру залежить від різних факторів:
 • типи (класична, з розтушовуванням);
 • матеріалів (закупівлі додаткових пігментів, анестезії);
 • престижу клініки.
Середня вартість на деякі маніпуляції:
 • стрілка з розтушовуванням – 2 тис. рублів (близько 850 гривень);
 • межресничный татуаж класичний – 1,7 тис. рублів (приблизно 700 гривень).
Час проведення процедури – від 90 до 120 хвилин.

Плюси і мінуси

Незважаючи на переваги, існує ряд недоліків татуажу очей. Плюси Мінуси
 • виправлення форми очей;
 • тривалий результат;
 • ефект густих вій;
 • низький ризик інфікування під час проведення татуажу;
 • невисока вартість;
 • швидка реабілітація;
 • вірогідність проявів індивідуальної непереносимості речовини;
 • болючість із-за сильної чутливості зони століття;
 • втрата кольору;
 • необхідність проводити повторну корекцію.
Перед проведенням процедури необхідно зважити всі «за» і «проти».

Як видалити

Прибрати стрілки на повіках вдається з допомогою лазера, використовуючи невеликі потужності. Застосування на куточках очей небезпечно, таким чином можна пошкодити кришталик ока. Після травми існує ризик погіршення зору (аж до сліпоти).
Завдяки лазерної корекції забирається хвостик, расплывшийся пігмент.
Існують помилки, які неможливо виправити за допомогою лазера. Наприклад, виникнення рубця через непрофесійність майстра. В інших випадках виведення займає від 2-х до 5-ти процедур. В результаті старий пігмент повністю виводиться. Якщо необхідний повторний татуаж, процес має від 1 до 3-х відвідувань. Весь період шкіру потрібно обробляти загоюючими засобами, щоб уникнути травм.

Наслідки

Найнебезпечніше наслідок процедури – зараження різними захворюваннями. Щоб уникнути цього, потрібно уважно вибирати салон. Непрофесійний майстер може зіпсувати не тільки зовнішній вигляд, але і здоров'я. Пацієнта турбує свербіж, висипання, набряклість, почервоніння, синці, застій крові. Якщо попередньо не була проведена аллергопроба, є ризик проявів індивідуальної непереносимості.
Тепер ви знаєте, як роблять татуаж очей. Перш ніж виконати цю процедуру, необхідно оцінити переваги і недоліки. До вибору салону і майстра потрібно підходити відповідально.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Макіяж Брів: Як Намалювати Красиві Брови в Домашніх Умовах, Засоби Для Макіяжу, Актуальні Форми і Техніки
Брови можна назвати чи не найбільш важливою частиною особи. Саме вони надають йому форму, доповнюють образ, роблять погляд набагато виразніше, а риси гармонійніше. Макіяж
Нарощування Вій в Куточках Очей, Вигин Вій, Нарощені Вії на Азіатських Очах
Погляд дівчини може бути підступним і ніжним, палким і тане. Тут все залежить не тільки від настрою, але і від підібраного макіяжу. Одним із способів підкреслення
Макіяж з Білим Олівцем, Як Користуватися і Для Чого Потрібен Білий Олівець Для Очей і Брів
Побачити макіяж з використанням білого олівця на дівчатах у щоденному житті вийде не так часто. Якщо неправильно використовувати відтінок, то макіяж буде виглядати
Електроепіляція: Протипоказання і Наслідки, Ефективність Електроепіляції Зони Бікіні, Ніг і Верхньої Губи
Гладка шкіра і відсутність рослинності — мрія практично кожної сучасної дівчини. Рясний ріст волосся можуть провокувати різні чинники, починаючи від спадковості і
Підводка Для Очей, Лайнер, Як Правильно і Красиво Підводити Очі, Яка Підводка Краще
Очі жінки – головна частина особи, на яку чоловіки звертають увагу. Вважається, що вони відображають душу людини. Тому їх часто виділяють з допомогою підводки, яка