Гелеві Нігті, Гелеве Покриття Нігтів Без Нарощування, Як Наростити Нігті Під Лак
31.03.2019 0 prostolady

Гелеві Нігті, Гелеве Покриття Нігтів Без Нарощування, Як Наростити Нігті Під Лак

В закладки
Нігті з гелю стали лідерами манікюрного сервісу. Вони створюються швидше, ніж пластини з акрилу, а різноманіття дизайнів дозволяє створювати як повсякденні, так і святкові варіанти. Перед тим як йти на процедуру перший раз, треба оцінити її переваги та недоліки, а також ознайомитися з особливостями нарощування.

Особливості процедури нарощування

Гелеве нарощування – це стандартне покриття нігтьових пластин спеціальним гелем, який не змінює своєї форми і структури протягом 3-4 тижнів. Шар виходить настільки тонким, що робить манікюр максимально наближеним до натуральним нігтям. Більше того, склад полімеру ідентичний натуральної нігтьової пластини – саме цей факт робить гель безпечним для постійного застосування. Сучасні техніки нарощування передбачають два різновиди нігтів: нарощені за допомогою форми або тіпсів. У першому випадку потрібна правильна форма нігтів – гелем будуть покриватися пластини «безпосередньо». Використовується тільки форма для акуратної роботи.
Для другої різновиди особливості пластин не важливі – тут використовуються штучні накладки (переважно з пластику) – тіпси, – які приклеюються на попередньо оброблені нігті. Робота виходить якісної, але дівчатам доводиться звикати до накладкам на руках.

Відмінність гель-лаку від шелаку

Гелеве нарощування нігтів відрізняється від використовуваного в салонних процедурах шелаку. Шелак схожий за структурою і складом з гель-лаком, але це єдиний засіб, який можна наносити на нігтьові пластини без попереднього використання праймера. Праймер – це рідина, за допомогою якої здійснюється зчіпка складів з пластинами нігтів. Іншими словами, шелак краще зчіплюється з натуральним нігтем. Аналогічним чином можна виділити різницю між акриловим або гелевим нарощуванням. Акрил, гель, шелак – це всі склади від похідного хімічного полімеру, які виготовляються різними способами (відрізняються вони переважно температурами впливу). Структура засоби виходить різною, тому майстер вибирає матеріал для роботи у відповідності з станом нігтьової пластини. Акрил і шелак краще витримують несприятливі погодні умови. Але шар гелю виходить тонше, чому манікюр виглядає натуральним.

Переваги і недоліки гелевого нарощування

Гелеве нанесення, як і будь-яка інша, має переваги і недоліки, які слід врахувати до початку процедури. До позитивних моментів відносять наступні фактори:
 • Швидкість. Покриття нігтів гелем без нарощування займає не більше 1,5 годин. Додатковий час потрібно для дизайну нігтьових пластин за бажанням клієнта.
 • Міцність. Гелеве покриття міцне при своєму натуральному зовнішньому вигляді, на відміну, приміром, від акрилу.
 • Вигода. Розглянуте засіб дешевше акрилу або шелаку, тому при частому нарощуванні можна заощадити.
 • Швидка корекція. Зламаний ніготь легко підкоригувати.
 • Надійний захист і зміцнення нігтьової пластини. Гель захищає нігті від зовнішнього впливу, тому можна відростити їх бажаної довжини.
 • Тривале збереження манікюру. З нарощеними гелем нігтями можна проходити до року, якщо регулярно виконувати корекцію.
 • Вирівнювання нігтьової пластини. За допомогою гелю можна прибрати всі вади.
 • Відсутність запаху. Незважаючи на хімічний склад, гель не має неприємного аромату.
 • Просте видалення. Видаляти складу з нігтів простіше, на відміну від інших покриттів натуральні пластини не пошкоджуються.
 • Блиск. Гель дає характерний блиск і сяючу поверхню. Можна не використовувати додатковий лак для дизайну.
 • Повітропроникність складу. Гель пропускає світло, вологу, від чого нігті «дихають».
 • Стійкість до хімічних складів. Гель не розчиняється ні в одному хімічному складі, які користуються господинями при збиранні.
 • Гелеве покриття не деформується від механічних впливів.
 • Відсутність ризиків отримати травму. При поломці гелевого покриття натуральні нігті не пошкоджуються.
 • Відсутність ризиків розвитку алергічної реакції. На відміну від інших складів, гель максимально наближений структурі натурального нігтя, що робить його безпечним для людей зі схильністю до розвитку алергії.
Незважаючи на величезну кількість позитивних моментів, існують і негативні фактори, які слід враховувати перед початком процедури нарощування.
Виділяють наступні моменти:
 • Можливе відчуття печіння під час нарощування. Найчастіше внаслідок спилювання верхнього шару нігтя дівчата відчувають характерне печіння під час сушіння в ультрафіолетовій лампі.
 • Зламаний ніготь, якщо він був наращен без використання тіпсів, доведеться нарощувати заново.
 • Гелеві нігті частіше ламаються, що пояснюється еластичністю.
 • Неможливо видалити гелевий склад самостійно – потрібно майстерність фахівця, оскільки зняття відбувається спеціальною пилочкою і під правильним кутом.
 • Гелеве покриття нестійка до перепадів температур – при сильному обмороженні можна помітити тріщини.
Після видалення гелевого покриття потрібно зробити стандартний манікюр, використовуючи лак. Таким чином здійснюється харчування пошкодженої нігтьової пластини.

Види гелів

Сучасне мистецтво манікюру включає в себе три види гелю – однофазний, двофазний і трифазний, кожен з яких має тонкощі використання. Вибирати склад потрібно, виходячи з власних переваг і особливостей нігтьових пластин.

Однофазний гель

Технологія застосування однофазної різновиди гелю представляється у вигляді використання мінімальної кількості матеріалів. Так, відразу після нанесення праймера, в один шар покривають нігті однофазним гелем. Після просушування шару, пензлем, краплю гелю розподіляють по нігтьовій пластині круговими рухами від центру до країв.

Двофазний гель

Техніка застосування двофазного гелю така:
 1. На нігті спочатку наноситься мастика.
 2. Потім потрібно покрити поверхню каучукової базою.
 3. Далі наносять гель від центру до вільного краю – достатньо однієї краплі, – і висушують покриття, перевернувши долоню подушечками пальців вгору.
 4. Наступним етапом буде нанесення основи. Після її висихання знову наносять камуфлює гель круговими рухами.
Готовий результат висушують в лампі. При необхідності можна нанести малюнок.

Трифазний гель

Трифазна різновид гелевого речовини представляється наступною технікою і послідовністю:
 1. Спочатку наноситься праймер і каучукова база.
 2. Далі кладуть шар гелю з подальшою обов'язковою просушуванням.
 3. Наступним етапом видаляється липкий шар.
 4. Потім досить нанести фінішне покриття – дозволяється фарбувати нігті лаком або іншими декоративними речовинами.
Готову роботу просушують в лампі і закріплюють топом. Роботу ще раз сушать в ультрафіолетовій лампі до повної просушки.

Тіпси або форми

Гарні нігті для всіх різні, у випадку з гелевим нарощуванням виходить натуральний зовнішній вигляд пластин. Виняток становить виконання роботи на формах і типсах. У кожного способу є свої позитивні моменти, якими керуються перед початком манікюру. Форми – це прості паперові елементи, які приклеюються під нігтьової пластиною. На них у подальшому кладеться гелеве речовина – виходить прозорий шар, який може наноситися в кілька етапів. Таким чином виходить більш щільна структура. До переваг форм відносять можливість будь-якого нарощування та дизайну нігтів можна створити нестандартну пластину. Робота виходить міцною і витонченою. Тіпси – це пластмасові накладки на нігтьові пластини, які приклеюються на клей і покриваються гелевою структурою. В результаті виходять щільні нігті, але при цьому вони не такі міцні, на відміну від нарощування на формах. Тіпси рекомендується вибирати дівчатам з крихкими нігтьовими пластинами.

Методи нарощування

Нарощування нігтів на дому або в салоні гелем, як вже було сказано вище, відбувається двома способами. Рекомендується вивчити всі особливості техніки і вибрати підходящий для себе варіант.

Нарощування на типсах

Нарощувати на типсах вже не модно, оскільки готова робота вказує на штучний манікюр. Робити нігті таким способом краще в наступних випадках:
 • справжні нігті мають широку поверхню і трохи вкорочені;
 • у дівчини відзначається алергічна реакція на гелевий склад – тіпси повністю покривають ніготь, тому контакт з хімічною речовиною виходить мінімальним.
Примітно, що майстри нігтьового сервісу для самостійного нарощування будинку вибирають саме тіпси. Це дозволяє зробити акуратний і доглянутий манікюр. Модний манікюр з використанням тіпсів робиться так:
 1. Для початку обробляють свої нігті – обрізають їх вільний край, знежирюють і приклеюють пластмасову тіпси до можливої межі.
 2. Далі обрізають накладку, вирівнюють вільний край. Зовнішній шар тіпси потрібно спиляти пилою і обробити бафом.
 3. Потім потрібно нанести гель у відповідності з його різновидом.
Характерне нарощування нігтів під лак часто вимагає використання однофазної різновиди. Таким чином виходить нещільний шар нігтьової пластини.

Нарощування за допомогою натуральних пластин

Цей спосіб можна віднести до додатковим, оскільки в даному випадку передбачається просте нанесення гелевої основи на свої натуральні нігті. Попередньо потрібно надати їм правильну форму і обробити – спиляти верхній шар, щоб вийшло краще зчеплення. Таким чином нанесений гель зміцнює пластину, роблячи манікюр більш природним. Такий метод підійде дівчатам, у яких форма нігтів правильна, а головне нігтьова пластина міцна і не піддавалася механічного впливу раніше.

Технологія нарощування нігтів гелем в домашніх умовах

Для заняття домашнім манікюром рекомендується вивчити послідовність дій. Вся процедура має послідовність:
 • Попередньо рук клієнта і майстра обробляються антисептиком. Далі відбувається підготовка до нарощування – видалення кутикули і запиливание вільного краю нігтя.
 • Після потрібно зняти верхній шар нігтя з застосуванням бафа. В процесі роботи буде багато крихти, яку прибирають щіткою.
 • Далі слід покрити нігті дегідратором з метою знежирити робочу поверхню.
 • На ніготь наноситься база (основа) для нарощування гелевих нігтів.
 • Потім пластини покриваються першим шаром гелевого складу, який висушують в ультрафіолетовій лампі.
 • Далі покривають ніготь другим шаром гелевого речовини і висушують його в лампі.
 • При необхідності створюють малюнок наносять в 2-3 шару кольоровий лак, приклеюють стрази та інші елементи прикраси.
 • На завершення покривають нігті топом і просушують манікюр ще раз.
Завершують роботу масажем рук і пальців, щоб відновити кровообіг в кінцівках і посприяти зняттю запалення ушкодженої кутикули.

Правильний догляд за штучними нігтями

Штучні нігті вимагають особливого догляду. В даному випадку потрібно ознайомитися з наступними рекомендаціями:
 • В день проведення роботи не можна користуватися живильними і жирними оліями.
 • Не рекомендується нарощувати нігті під час вагітності, критичних днів або в період годування груддю.
 • Не слід вдаватися до нарощування, якщо подібне заборонено професією. Можливо, дівчина протягом дня багато часу проводить за прибиранням у домі.
Категорично забороняється нарощувати нігті при наявності грибкового захворювання. У цьому випадку уражені нігтьові пластини просто заберуть пластик чи гелеву структуру, а саме захворювання тільки посилиться.

Видалення гелевого покриття

Модне гелеве покриття видалити простими хімічними засобами складно, але можливо і в домашніх умовах. Рекомендується вибирати звичайну горілку. В ній змочують ватку і прикладають її до пальця. Слід обернути палець фольгою і залишити на 20 хвилин. Після закінчення зазначеного часу фольга видаляється разом з відшарувалася гелевою частиною. Якщо потрібно, процедуру повторюють. Примітно, що видалення тіпси подібним чином здійснити неможливо. В цьому випадку потрібно звертатися до фахівця. Він зніме пластик шляхом пилки – відбувається спилювання шару, де інструмент тримають під правильним кутом для запобігання пошкодження натурального нігтя.

Поширені помилки

Новачки часто допускають помилки:
 • Неправильне спилювання нігтьової пластини – надмірне зняття верхнього шару, що призводить до його пошкодження.
 • Неправильне розташування форми для нарощування – цей етап є основним, оскільки від нього залежить весь вид манікюру.
 • Неправильна корекція нігтів. В даному випадку відбувається повне видалення покриття гелю і тіпси, якщо вона використовувалася в роботі.
Більшість дівчат допускають основну помилку, пов'язану з видаленням покриття в домашніх умовах. Принцип їх роботи простий – шляхом механічних дій вони намагаються видалити товстий шар. Для цього використовуються пилки, манікюрні ножиці і більш небезпечні інструменти. Цього робити не можна, оскільки можна істотно зашкодити натуральні нігті.

Моделювання на типсах

Тіпси – це спосіб створити саму неймовірну форму нігтя для нарощування. Можна виділити поширені:
 • чіткий квадрат;
 • овальний квадрат;
 • овально-квадратний;
 • овальний;
 • мигдалеподібний;
 • стилет;
 • піка;
 • скошений.
Це тільки основні варіації. Сміливі дівчата вирішуються на самі незвичайні форми. При їх виборі рекомендується враховувати фактор зручності в подальшій роботі руками.

Дизайн нігтів зі стразами

Гель надає можливість легкого застосування стразів. При бажанні зробити класичний френч можна трохи відійти від правил і додати прикраси на безіменний палець. Такий манікюр виходить непомітним, але вже не може ставитися до класики.

Дизайн нігтів гель-лаком

У 2019 році дизайн нігтів із застосуванням гель-лаку допускає такі варіації:
 • однотонне покриття – це класичний варіант завжди буде в моді;
 • квіткові елементи – стає популярною варіація гжель, яка передбачає складний малюнок з квітковими мотивами;
 • мінімалізм – суцільне покриття основним кольором з додаванням мінімального прикраси або невеликого малюнка;
 • складні малюнки – це зображення людей, тварин, природних стихій;
 • графічні елементи – додавання графіки в манікюр здійснюють у великих і малих обсягах.
Гелеві нігті – це завжди вірне рішення в питаннях нарощування і створення ідеального манікюру. Навіть при відсутності можливості збільшення довжини нігтьової пластини манікюр виглядає природно, а його збереження продовжується на 4-6 тижнів.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Манікюр Бабл - Що Це Таке, Як Зробити Bubble Nails, Манікюр Бабл Гам, Міхури і Кульки
Манікюр «бубль гум» - сучасний неординарний дизайн, який вибирають самі сміливі дівчата. Він має кілька особливостей та різновидів, з яких можна вибрати відповідний
Корекція Гелевих Нігтів, Відрослі Нігті Після Гель Лаку, Як Робити Корекцію Шелаку Без Зняття
Одним з найважливіших елементів стильного зовнішнього вигляду будь-якої дівчини є її нігті. Сучасна косметологія пропонує безліч модних ідей з використанням різних
Чому Відшаровується Гель-лак від Нігтів: Причини та Особливості
Будь-яка жінка знає, що манікюр з нанесенням шелаку виглядає красивіше, а тримається в кілька разів довше звичайного покриття. Однак у певних ситуаціях можуть виникати
Манікюр з Акриловою Пудрою, Дизайн Нігтів за Акриловою Пудрою на Гель Лаку, Манікюр з Присипкою
Акрилова пудра випускається у вигляді полімерного порошку. Він застосовується для нарощування нігтів і зміцнення нігтьових пластин. Завдяки своїм властивостям акрил
Праймер Для Нігтів - Що Це Таке, Для Чого Потрібен Праймер Для Гель Лаку, Безкислотний Праймер
Руки жінки повинні бути доглянутими, а манікюр – акуратним. Існує безліч способів і засобів, які допомагають продовжити термін носіння гелевого покриття. Все частіше для