Манікюр Бабл - Що Це Таке, Як Зробити Bubble Nails, Манікюр Бабл Гам, Міхури і Кульки
11.04.2019 0 prostolady

Манікюр Бабл - Що Це Таке, Як Зробити Bubble Nails, Манікюр Бабл Гам, Міхури і Кульки

В закладки
Манікюр «бубль гум» - сучасний неординарний дизайн, який вибирають самі сміливі дівчата. Він має кілька особливостей та різновидів, з яких можна вибрати відповідний варіант. Манікюр при належному досвіді можна зробити самостійно в домашніх умовах, а також сходити на процедуру до майстра.

Особливості «бабл» манікюру

На фото представлений манікюр «бубль гум», який вражає своїм дизайном і сміливим рішенням. Тут не тільки яскраві кольори, але і приваблива форма – коротка і об'ємна. Дизайн схожий з кулькою кольоровий жуйки, яку ніби приклеюють на нігтьову пластину. До особливостей манікюру можна віднести:
 • Обов'язкові яскраві відтінки – використовуються рожеві, жовті, помаранчеві, в рідкісних випадках обирають темні тони.
 • Манікюр «бубль гум» допускає тільки однотонне нанесення лаку або з додатковими смугами. Можна використовувати точки і об'ємні бульбашки.
 • Дизайн передбачає використання лише глянсових лаків.
 • Сучасний манікюр передбачає незначне відходження від загальних правил. Тому можна виконати його з розписом в техніці омбре, якщо акуратно підібрані два відтінку. Дозволяється прикрашати нігті стразами або блискітками.
Сучасний манікюр у представленої техніки може мати додаткові елементи ліплення і розпису, яка буває однотонної або багатобарвної.

Що таке «бабл» манікюр

Тут неможливо не звернути уваги на форму нігтя. Саме вона є відмінною особливістю, так і відштовхуючим фактором, оскільки цей дизайн не підходить дівчатам, працевлаштованим в держструктурах і представницьких установах. Форма нігтя в манікюрі «бабл» укорочена, але опукла. Вона нагадує стандартний кулька жуйки або надутий міхур. Дизайн не самий привабливий для багатьох, тому сьогодні майстри надають йому більш витончений вид, використовуючи блістери, бісер та інші доповнення.
Дивно, але манікюр bubble користується популярністю у жінок, і вік тут не стає на заваді. Повітряний манікюр виглядає екстравагантно і водночас елегантно, він притягує погляди.

Плюси і мінуси техніки

В першу чергу слід розглянути позитивні моменти в створенні повітряних куль на нігтях. Найчастіше саме це допомагає при ухваленні рішення на користь баббл-манікюру. З переваг техніки виділяють наступні моменти:
 • Неординарність – цей фактор залишається основоположним у виборі, оскільки віддають перевагу такому дизайну сміливі дівчата, які люблять все незвичайне.
 • Стійкість – для створення манікюру «бабблс» використовується акрил, який відрізняється стійкістю до зовнішніх чинників.
 • Ефект – манікюр виконується на короткі нігтики, що становить конкуренцію традиційним подовженим нігтям. Готова робота вражає оточуючих і приємно дивує володарів.
Примітно, що в манікюрі «бабл» переваги легко стають недоліками. В даному випадку виділяють наступні чинники:
 • Ефект – цей фактор стає негативним, оскільки багато будуть кидати здивовані погляди. Манікюр нестандартний, далеко не класичний. Його власниці доведеться пояснювати, чому саме цей варіант був обраний.
 • Дискомфорт і незручність – нестандартна форма з пухирчастої поверхнею буде заважати дівчині. Потрібно трохи часу для звикання. Слід зазначити, що для нарощування використовується акрил, наноситься великою кулькою. В результаті пластини стають важкими.
 • Використовується акрил пошкоджує структуру натурального нігтя, тому після доведеться лікувати поверхню. Повторне нарощування буде можливо після повного відновлення нігтьової структури.
Перш ніж почати роботу з нарощування нігтів, потрібно уважно оцінити всі переваги і недоліки. Важливо зрозуміти, чи підійде дизайн саме вам. Подібне визначається за допомогою численних факторів, особливо – способом життя.

Для якого стилю підходить манікюр

Манікюр рекомендується вибирати дівчатам, які планують провести час в клубі або на дружній вечірці в невимушеній обстановці. Бабл-манікюр можна вибирати для тематичних вечірок – дитячі свята, вечірка в стилі Барбі або із залученням мультиплікаційних героїв. Іноді цей дизайн вибирають для фотосесії. Дівчатам, які віддають перевагу класичний стиль або спортивний, такий дизайн не підходить. Куля на нігтях безглуздо виглядає і на урочистих заходах.

Кому підійде бабл-манікюр

Робити bubbles-манікюр вирішиться тільки смілива дівчина, яка пробувати все нове, експериментувати зі своєю зовнішністю. При цьому обов'язково повинна враховуватися форма натурального нігтя. Покриття наноситься тільки для скороченої форми – довжина і ширина нігтьової пластини повинні бути однаковими. Тому не слід наносити акрил, якщо форма нігтя витягнута, або дівчина не хоче скорочувати наявну довжину.

Інструменти та матеріали для роботи

Даний вид манікюру можна виконати самостійно, якщо підготувати всі необхідні для цього інструменти. Так, знадобляться наступні предмети:
 • Пилочки для нігтів з різною абразивністю – з м'якої і середньої. М'яка потрібно для обпилювання верхнього шару натурального нігтя, а середня – для випилювання акрилового міхура.
 • Праймер – потрібно для кращого зчеплення шару натурального та акрилового.
 • Акрил, так як гель не використовується для нарощування, оскільки їм неможливо зробити характерний бульбашка на нігті.
 • Пензлики для нанесення засобу.
 • Пластикові тіпси – можна їх використовувати для захисту нігтя від акрилового покриття.
 • Апельсинова паличка – потрібна для обробки кутикули.
 • Бафф або шліфувальна пилка – використовується для створення округлої форми нарощеного нігтя.
 • Фінішне покриття – вимагається для завершення роботи, щоб продовжити час шкарпетки манікюру.
Для втілення певних дизайнів потрібне застосування додаткових інструментів. Їх готують для роботи – обробляють спеціальними засобами, якщо інструменти використовувалися майстром при нарощуванні іншій дівчині.

Підготовка нігтів: як зробити бабл-манікюр

В даному випадку дотримуються наступній послідовності:
 1. Продезінфікувати руки будь-яким наявним розчином.
 2. Підпиляти нігтьові пластини і додати їм потрібну форму.
 3. Знежирити нігті будь-яким засобом, щоб надалі акрил краще зчепився з поверхнею.
 4. Апельсиновою паличкою зрушити кутикулу до краю пластини і обрізати ороговілі частини.
 5. Обпиляти нігті і покрити їх праймером.
У представленій послідовності виконують не тільки манікюр, але і педикюр. Він часто збігається з дизайном нігтів на руках.

Поєднання кольорів в стилі Bubble Nails

Кольори в «бабл гам» манікюрі повинні поєднуватися для гармонійного образу:
 • Рожевий колір поєднується тільки з бірюзовим, м'ятним, білим, сірим і оливковою.
 • Жовтий яскравий колір можна розбавити синім, фіолетовим, ліловим, блідими відтінками червоного, зеленим.
 • Блакитний – з рожевим, жовтим, білим. Можна використовувати градієнтний перехід у фіолетовий і бузковий.
 • Зелений можна розбавити помаранчевим, жовтим, чорним або ніжним кремовим кольором.
 • Білий – це колір допустимо поєднувати з усіма відтінками.
 • Чорний – рідко використовується в якості основного кольору, але підходить як додатковий до всіх інших відтінків.
Для манікюру «бабл» рекомендується використовувати пастельні відтінки для основного покриття, а яскраві і контрастні – для створення спеціального малюнка.

Класична техніка виконання bubble-манікюру

Нанесення акрилу може бути виконано в різній техніці. Але майстри воліють застосування класичного методу, що характеризується послідовністю дій:
 1. Приклеювання тіпси – клеять її відразу, як тільки підсихає праймер. Пластик попередньо обрізають, а вже потім надають йому потрібну форму.
 2. Далі наноситься акрил – його кладуть шарами до тих пір, поки форма міхура не досягне потрібного розміру. Засіб наноситься пензликом в центр нігтя з наступним вирівнюванням по всій поверхні.
 3. Акриловий шар сушать і полірують до додання необхідної форми нігтям.
 4. Потім покривають міхур яскравим лаком згідно з побажаннями.
 5. Покривають ніготь захисним засобом для збереження.
Найскладніше в техніці виконання манікюру «бабл найлс» - момент нанесення акрилових шарів, якими потрібно створити характерний кульку.

Полегшена версія: покрокове керівництво

Полегшена версія манікюру bubble nails представляється у зміненій техніці нанесення акрилових шарів. Тут рекомендується зробити краплю в середині нігтьової пластини акрилом і просушити її. Формування міхура буде відбуватися надалі навколо висохлої краплі – акрил наноситься тонким пензликом по її контуру.

Бульбашки в стилі casual

Дизайн в стилі casual передбачає створення на нігтях мильного міхура. В результаті техніка не вимагає нанесення великої кількості шарів акрилу, а відтворення спеціального малюнка, який шляхом ефекту 3D дасть бажаний результат. Послідовність дій в даному випадку наступна:
 1. Попередня підготовка нігтів до нанесення базового покриття не відрізняється від вищеописаної.
 2. Далі на базове покриття потрібно нанести лак, після чого висушити нігті в лампі.
 3. На основі малюються кола, які створюють ефект мильних бульбашок. Для реалістичності ставляться відблиски.
Можна зробити малюнки на темному покритті світлими або навпаки. Важливо, щоб весь манікюр виглядав повітряно.

Ідеї дизайну в стилі bubble nails

Існують кілька дизайнів в стилі bubble nails, кожен з яких має свої характерні особливості. Вибирати відповідний потрібно, виходячи з власних уподобань та способу життя.

Градієнт

Градієнтне покриття передбачає використання декількох кольорів, які будуть плавно переходити один в одного з характерним розмиттям. Це цікавий і яскравий варіант для свята.

Прикраса намистинами або камінням

Не надто поширений дизайн, де використовуються прикраси намистинами або камінням. Але іноді саме ці доповнення відтворюють ефект мильної бульбашки на нігтях манікюру «бабл». Нігті будуть виглядати незвично, вони точно привернуть увагу оточуючих.

Нанесення малюнка

Якщо правильно поєднувати кольори, можна використовувати будь-які варіанти малюнків – фрукти, квіти, геометричні фігури та інші елементи. Такий манікюр відмінно підійде для тематичного заходу.

Коли необхідна корекція

На відміну від інших, бабл-манікюр потребує постійному підтримці. Тому при найменших проблемах необхідно відправитися до майстра для корекції. Буває таке:
 • Освіта тріщин і сколів – ці вади в більшості випадків утворюються при механічному пошкодженні. Навіть незначні тріщини призводять об'ємний манікюр в бруд вигляд, що рекомендується прибирати відразу.
 • Відшарування акрилового покриття – подібні проблеми виникають внаслідок неправильного нанесення шарів.
 • Відростання натурального нігтя – це відбувається по закінченні часу. В середньому, до послуг майстра доводиться звертатися раз на місяць.
При виникненні представлених проблем рекомендується відразу звернутися в салон і усунути вади.

Поради фахівців нейл індустрії

Майстри не рекомендують віддавати перевагу представленому манікюру, якщо у дівчини натуральні нігті тонкі і розшаровуються. Відразу після зняття акрилового шару пластини повинні підлягати ретельній обробці і тривалому періоду відновлення. Так, використовують спеціальні засоби для лікування кутикули і нігтів, ванночки та інші методи. Не рекомендується відразу нарощувати нігті – краще витримувати не менше місяця перед наступною процедурою. Манікюр «бабл» - складний дизайн, який під силу відтворити тільки досвідченим майстрам. Важливо пам'ятати про всі його особливості, щоб не спровокувати проблеми з зростанням нігтів.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Гелеві Нігті, Гелеве Покриття Нігтів Без Нарощування, Як Наростити Нігті Під Лак
Нігті з гелю стали лідерами манікюрного сервісу. Вони створюються швидше, ніж пластини з акрилу, а різноманіття дизайнів дозволяє створювати як повсякденні, так і
Манікюр з Акриловою Пудрою, Дизайн Нігтів за Акриловою Пудрою на Гель Лаку, Манікюр з Присипкою
Акрилова пудра випускається у вигляді полімерного порошку. Він застосовується для нарощування нігтів і зміцнення нігтьових пластин. Завдяки своїм властивостям акрил
Матовий манікюр 2019-2020, модні матові нігті, фото ідеї матового дизайну нігтів
Сучасні тренди манікюру настільки різноманітні й дивні, що, часом, в пошуках підходящого дизайну нігтів доводиться перегорнути не один десяток сторінок, щоб знайти
Корекція Гелевих Нігтів, Відрослі Нігті Після Гель Лаку, Як Робити Корекцію Шелаку Без Зняття
Одним з найважливіших елементів стильного зовнішнього вигляду будь-якої дівчини є її нігті. Сучасна косметологія пропонує безліч модних ідей з використанням різних
Мармуровий Манікюр Гель Лаком Чорний і Рожевий, Короткі Нігті з Красивим Бежевим Дизайном з Брасными Прожилками, Ідеї Синього в Домашніх Умовах
Незвичайний і сучасний манікюр дозволяє відчувати себе красивою і впевненою. Відмінним варіантом є мармуровий манікюр, який виглядає незвично, стильно і свіжо. Його можна