Плетіння Кардинал, Плетіння Ланцюжка, Золото і Срібло, Ланцюжок Кардинал, Ювелірні Вироби
04.04.2019 0 prostolady

Плетіння Кардинал, Плетіння Ланцюжка, Золото і Срібло, Ланцюжок Кардинал, Ювелірні Вироби

В закладки
Плетіння «Кардинал» — одна з найбільш складних методик виконання ланцюжків і браслетів. Його друга назва — «Бісмарк», в честь Отто фон Бісмарка, – першого канцлера Німецької імперії. Він асоціювався у виробників з важкої, масивної ланцюгом, який до цих пір не виходить з моди. Така техніка підходить як для чоловічих, так і жіночих ювелірних виробів і користується великою популярністю в різних варіаціях.

Характеристики і особливості техніки плетіння «Кардинал» у прикрасах

Ланцюг «Кардинал» частіше масивна і багаторядна, але в продажу є і однорядні варіанти. Її головна особливість — характерне переплетення окремих ланок, виконане у вигляді пружною спіралі. Таке зчеплення міцне і надійне, завдяки чому забезпечується особлива довговічність виробів. Незважаючи на міцність, ланцюжки виглядають елегантними і витонченими. «Кардинал», «Бісмарк», «Кайзер» — це назви специфічної техніки плетіння ланцюгів, але між ними є одна відмінність. «Кардинал» — різновид, який традиційно виконується ювелірами вручну, в той час як сучасні технології дозволяють створювати в'язку будь-якої складності за допомогою спеціального обладнання. Ювелірні вироби «Кардинал» високо цінуються і вимагають майстерності — не кожен ювелір зможе зробити міцний і якісний продукт без використання машин.

Чоловіча техніка плетіння

Техніка плетіння «Кардинал» традиційно використовується для виготовлення чоловічих прикрас — ланцюгів і браслетів. Масивні ланки, розташовані в 2 або 3 ряди, формують яскраві вироби. Найчастіше їх виготовляють із золота, але техніка підходить також для срібла та інших металів.

Жіноча техніка

Жіночі прикраси, виконані в техніці «Кардинал», виглядають яскраво і ефектно. Це можуть бути тонкі однорядні ланцюжка або широкі вироби в кілька рядів. На жіночій шиї або зап'ясті вони виглядають самодостатньо, тому до них не потрібно купувати окремо підвіску. Всі вироби плоскі, і ця якість відрізняє їх від інших видів плетіння, навіть якщо ланки розташовані в один ряд. Жінкам можна вибрати порожнисту ланцюжок — вона залишиться масивною, але не буде обтяжувати шию. Прикраси з наповнених ланок більш важкі, тому з них рідко плетуть довгі ряди — короткі масивні ланцюги будуть краще виглядати на чоловіковій шиї.

Переваги плетіння «Кардинал»

Техніка «Кардинал» популярна для жіночих і чоловічих ювелірних виробів різної форми і розміру. Прикраси такої в'язки коштують дорого і, в більшості випадків виконуються з якісного золотого сплаву. Їх вибирають за кілька переваг:
 • зовнішній вигляд — цей критерій часто є вирішальним при покупці ювелірних виробів;
 • міцність — завдяки особливій методиці в'язки ланки міцно тримаються в ланцюзі, а прикраси можна не боятися втратити навіть під час активного відпочинку;
 • довговічність — середній термін служби виробів (за умови постійної експлуатації) становить 40 років і більше.
Золотий ланцюг плетіння «Кардинал» — це вигідне придбання для себе, а також цінний подарунок для близької людини. Такі прикраси не втрачають свої властивості з часом, а ланки продовжують утримуватися так само міцно, як і в день їх виготовлення. Важливо вміти вибрати якісне видання або робити замовлення у перевіреного ювеліра.

Витончена розкіш ланцюжків з плетінням «Бісмарк»

Прикраси в техніці «Бісмарк» — це цінний внесок у майбутнє. Їх ланки міцні і сплетені особливим чином так, що їх дуже складно порвати і втратити. Незважаючи на масивний вигляд, ці вироби можна носити з діловим і повсякденним стилем одягу, а також доповнити їх невеликий підвіскою або хрестом. Ланцюжки та браслети можуть відрізнятися товщиною і розміром, щільністю плетіння і іншими характеристиками. Більш всього цінуються примірники ручної роботи, особливо якщо вони виконані з чистого золота високої проби — вони цілком можуть стати сімейною реліквією і передаватися у спадок.

Види плетіння «Бісмарк-ланцюгів» і їх особливості

Розрізняють кілька основних різновидів плетіння «Бісмарк». Всі вони характеризуються особливим переплетенням ланок і їх розташуванням в одній площині. Вироби можуть утворюватись плоскими або об'ємними, з різним малюнком. Зовнішній вид прикрас багато в чому залежить від індивідуального стилю майстра, але є кілька основних методик, яких дотримуються всі ювеліри.
 • Класичний, або московський «Бісмарк»— найпростіший і найпоширеніший метод виготовлення прикрас. Ланки овальної форми, утворюють об'ємне симетричне плетіння. Вони можуть бути розташовані щільно або з невеликим проміжком.
 • Арабський «Бісмарк»— спосіб плетіння з круглих ланок, які утворюють повітряну, фігурну в'язь. Вони мають 4 місця спайки (в класичному способі — 2 місця), при цьому ланцюг може бути виконана в кілька рядів і виглядати особливо об'ємно.
 • Подвійний «Бісмарк»— специфічний метод, завдяки якому можна виготовляти широкі браслети. Сусідні плоскі ланцюжка спаюються в точках їх зіткнення і утворюють дуже широку ланцюг. Таким же чином можна створювати вироби в техніці потрійний «Бісмарк».
Виділяють величезну кількість методик створення прикрас в техніці «Кардинал». Більшість способів підходять для машинної в'язки — так за короткий кількість часу можна виконати багато якісних ланцюгів. Однак деякі майстри все ще практикують ручне виготовлення золотих і срібних виробів.

Королівський «Бісмарк»

Для такої ланцюга підбираються круглі або овальні ланки, які нагадують корону. Вони мініатюрні, тому відмінно виглядають в багаторядних виробах. Ланцюжки відрізняються за вагою, залежно від довжини, матеріалу і наповненості — така техніка підходить у тому числі для невагомих порожнистих прикрас.

Круглий «Бісмарк»

Кожна з ланок має форму круглого кільця, але вони також можуть бути трохи витягнутими. Браслети і ланцюги виходять об'ємними, щільними, масивними. Така в'язка підходить для створення як багаторядних, так і тонких однорядних прикрас. Вони суворі і симетричні, частіше призначені для чоловіків.

«Струмочок»

Кожна ланка має округлу, згладжену форму. Вони з'єднані таким чином, що місця їх скріплення не виділяються, а фрагменти плавно перетікають один в одного. Це спосіб відмінно підходить для жіночих ювелірних виробів, може бути виконаний в один або кілька рядів. У такій техніці створюються в тому числі тонкі ажурні ланцюжки, призначені для носіння з підвіскою.

Візантійський «Бісмарк»

Візантійський спосіб плетіння — один з найбільш ефектних. Для створення одного ланцюга знадобляться ланки різної форми і розміру. Круглі, овальні і навіть квадратні сегменти щільно переплітаються один з одним, утворюючи щільну ажурне плетиво. За допомогою такої техніки можна плести багаторядні ланцюга і браслети як для чоловіків, так і для жінок.

Плетіння «Пітон»

Плетіння дуже популярний, часто використовується для виготовлення строгих чоловічих прикрас, симетричних і акуратних браслетів. Воно відрізняється своєю шириною — вироби виконуються мінімум в 3 ряди. Вони складаються з невеликих закруглених ланок, які міцно переплітаються між собою. Такі вироби дуже міцні і довговічні, а для вишуканого вигляду і особливо сяйва вони часто піддаються алмазного огранювання.

Плетіння «Лисячий хвіст»

В'язка відрізняється від класичної техніки «Бісмарк». Для її виготовлення знадобляться ланки різних форм і розмірів, які щільно з'єднують в певному порядку. У результаті виходить максимально об'ємна ланцюг, і в її складі складно відрізнити окремі сегменти. Плетіння дуже міцне і надійне, відмінно виглядає у складі жіночих і чоловічих ланцюгів і браслетів.

Шпрингелевидный «Бісмарк»

Така техніка плетіння використовується для створення плоскої ланцюги різного розміру. Вона складається з ідентичних за розміром ланок, а їх товщина приблизно дорівнює ширині. В'язка виходить щільним, але відстань між сегментами може бути присутнім. Прикраси, виконані таким способом, виходять не дуже помітні, але дуже акуратними і елегантними. Пружинки овальної форми можуть об'єднуватися в один або кілька рядів.

Гламурний варіант

Цей тип плетіння неможливо переплутати з іншими. Він складається з акуратних ланок правильної круглої форми, об'єднаних в один або кілька рядів. Основна особливість — це два додаткових ряду ланок, розташованих на нижній і верхній частинах виробу. Вони менші за розміром і мають сферичну сферу. Ланцюжки, виконані в техніці «гламурний Бісмарк», не потребують в додатковому використанні підвісок.

Плетіння «Троянда»

Це одне з найбільш складних і незвичайних плетінь, відрізняється високою декоративністю і особливо користується популярністю у жінок. Великі і маленькі ланки спіральної форми переплітаються характерним способом, утворюючи окремі сегменти круглі. Вони нагадують квіти, розташовані в один ряд, тому ланцюжка виглядають дуже ніжними і при цьому зберігають міцність. Ланцюги, браслети являють собою самостійні прикраси, які прийнято носити без підвісок.

«Бісмарк Абината»

Кожна ланка являє собою плоске кільце. Вони з'єднані таким чином, що переплітаються і утворюють плоске, щільне полотно, якому можна надати форму широкого браслета або намиста. Цінність такої техніки полягає в тому, що її зручно використовувати для створення широких прикрас. Вони підходять жінкам, поєднуються з масивними кільцями і не потребують додаткових підвісках.

Класичний «Кардинал»

Браслети і ланцюжки, виконані в'язкої «Кардинал», відрізняються особливою міцністю. Традиційно ця в'язка виконується вручну і складається з трьох рядів однакових округлих ланок. Кожне з них має з'єднання з кількома сусідніми, тому навіть втрата одного сегмента не вплине на міцність виробу. Це можуть бути як однорядні тонкі ланцюжки або браслети «Кардинал», так і масивні широкі полотна з дорогоцінних металів.

Можливі форми виробів

Безліч видів плетіння об'єднані однією назвою — «Бісмарк». Незважаючи на те, що вони мають кілька загальних характерних особливостей, вироби різні. Вони відрізняються за формою і зовнішньому вигляду, масі і вартості. Більш доступний варіант — це ланцюги з пустотілих сегментів, легкі і об'ємні. Їх єдиний недолік — низька міцність, оскільки ланки можуть пошкоджуватися. Крім того, їх неможливо полагодити, тому при поломці одного з них необхідно буде скоротити ланцюг. Повні ланцюга важкі, тому їх не вийде зробити дуже широкими, але більш міцні та довговічні. Фото ланцюжків з плетіння «Кардинал» можна знайти в будь-якій кількості. В ювелірних магазинах вони представляють особливу цінність — такі вироби часто великі і масивні. Деякі плетіння («Пітон», «Лисячий хвіст», «Троянда») відносяться до об'ємним. Вони виконуються в один або кілька рядів, але не бувають занадто широкими або подвійними. Класичний, візантійський, шпрингелевидный «Бісмарк» та інші плоскі види плетіння являють собою суцільне полотно, яке можна збільшити як в довжину, так і в ширину.

Способи виготовлення виробів

Раніше всі ювелірні вироби виготовлялися виключно вручну. Майстри проводили величезну кількість часу над одним прикрасою, але вони виходили унікальними і виправдовували свою ціну. Такий метод застосовується і зараз, але застосування машинного обладнання дозволяє скоротити витрати часу і суттєво знизити вартість одного виробу. Всього виділяють 3 основних способи виконання плетіння «Бісмарк»:
 • ручний — дорогий метод, завдяки якому можна створити будь-яку прикрасу за індивідуальним замовленням;
 • машинна в'язка — застосовується для створення складних візерунків, вироби відрізняються довговічністю і міцністю;
 • штампування — бюджетні прикраси, а також стильні і довговічні, виконані з будь-яких металів.
Є дві основні методики виконання в'язки. Перший більш складний, полягає в з'єднанні окремих ланок. Їх роблять з тонкої золотої або срібної нитки, розділяючи на рівні сегменти і закручуючи в форму кільця або овалу. Другий метод — це загортання нитки по спіралі з наступним розрізуванням на ланки. Він легкий і значно спрощує процес, часто застосовується для плетіння прикрас на фабриках і заводах.

Поради при виборі ланцюжка «Кардинал»: як розрізнити якісний прикраса

Вибрати ланцюг браслет — це складне завдання. Щоб підібрати виріб для себе, досить прийти в магазин і приміряти всі варіанти. При виборі ювелірних виробів в якості подарунка варто звернутися до консультанта. Щоб придбати браслет, важливо знати розмір зап'ястя. При купівлі ланцюжка слід дотримуватися кількох правил:
 • чоловікам підійдуть короткі (до 40 см) ланцюга з золота або срібла;
 • молодим дівчатам можна придбати довгу (50-60 см) тонку нитку, призначену для носіння підвіски;
 • жінкам старшого віку доречно дарувати широкі і масивні прикраси.
Золотий ланцюг плетіння «Кардинал» — це цінний подарунок. Важливо звертати увагу на пробу виробів та купувати їх тільки в тих магазинах, які можуть надати всю документацію. При замовленні прикрас у ювелірів можна принести матеріал самостійно — це можуть бути старі сережки, кільця, ланцюги, браслети. Особливий бонус при роботі з приватними ювелірами, а не з магазинами та фабриками: деякі з них дають тривалу гарантію і відремонтують виріб у випадку його пошкодження. Єдиний спосіб визначити, яке прикраса варто придбати,— це особисті вподобання та фінансові можливості, а вибір ювелірної продукції не обмежений.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Плетіння Італійка, Плетіння Італійської Золотий Ланцюжки та Браслети, Вид Плетіння
З допомогою плетіння «італійка» виготовляються жіночі браслети і кольє. Вони відрізняються оригінальним виглядом і високою міцністю. Зовнішній вигляд браслета
Панцирні Плетіння Ланцюжка, Ланцюг Панцирного Плетіння із Золота, Подвійна Панцирна Ланцюжок і Браслет
Жіночі золоті ланцюжки завжди красиво і ніжно виглядали на шиї. Це дуже органічне і самодостатнє прикраса може чудово вписатися в будь-який образ і стати його родзинкою.
Види Плетення Ланцюжків: Як Правильно Зробити Вибір Ювелірного Прикраси
Ланцюжок вважається універсальним і функціональним аксесуаром, який, за рахунок грамотного виготовлення, стає повноцінним виробом в ювелірному світі. Її одягають у
Венеціанське Плетіння Ланцюжка, Плетіння Венеціанка із Золота, Браслет і Ланцюг Венеція
Ланцюжок – це ювелірна прикраса, є універсальним доповненням до жіночого образу. Не дивно, що такий виріб виконується в декількох різноманітних стилях. Але одним з
Слейв-браслет, Як Називається Браслет з Кільцем на Ланцюжку, Східні Прикраси на Руку із Золота
Модна прикраса, що набирає популярність, називається слейв-браслетом. Цей стильний аксесуар підходить під будь-який напрямок. Тому виріб зустрічається на баришнях,
 </