Відомо Нареченій, на Якому Пальці Носять Обручку?
01.03.2019 0 prostolady

Відомо Нареченій, на Якому Пальці Носять Обручку?

В закладки
Історія кільця для заручин бере початок в середньовічній Європі. До романтичного розповіді про австрійському герцога, який боявся втратити свою кохану, сьогодні додався елемент прагматичності. Наречений повинен довести, що здатний забезпечити майбутню дружину, тому на купівлі помолвочного кільця не можна економити. Ювелірна прикраса надягають на палець нареченої в момент заручин і не знімають до урочистої події.

На яку руку надягають обручку до весілля

Якщо молода дівчина прийняла кільце, то вона вважається зарученої (зарученої) з юнаків. Це подарунок зі змістом, який символізує почуття закоханих і дає час на їх перевірку. Обручку можна носити на будь руці. У країнах Заходу і Сходу на нього відповідають по-різному. Відповідь криється:
 • в зберігаються традиції та обряди;
 • особистих бажаннях і самостійному підході;
 • релігійні мотиви.
На Сході і в середовищі слов'янських народів обручку одягають на праву руку. В Європі його традиційно носять на лівій і вважають за краще надягати після весілля разом з заручним. Сильні залишаються релігійні традиції. Так, католики надягають символічна прикраса на ліву руку. З часів Стародавнього Єгипту, коли почали вивчати анатомію, припустили, що ліва рука має зв'язок з серцем. В православ'ї ж прийнято носити обручку на правій руці, тому що вона вважається «чистим». Але сучасні, вільні звичаї вносять свої корективи, і майбутні молодята носять помолвочное прикраса на будь руці на свій розсуд.
Гарна традиція – залишати помолвочное кільце в сім'ї, коли мати передає його синові, а він одягає його на пальчик своєї коханої.

На який палець якої руки надягають обручку

Традиції красивого обряду визначають, на якому пальці носять обручку. У Європі воно виблискує у дівчат на безіменному пальці лівої руки, а в східних країнах переливається на безіменному пальчику правої. Після одруження європейці часто залишають колечко в комбінації з заручним. При цьому вибір вимагає відповідального підходу: два аксесуара на одному пальці повинні виглядати гармонійно. На Сході немає точних приписів з цього приводу, але зазвичай помолвочный «талісман» знімають, переходячи в статус дружини і матері. Жінка вирішує після весілля, варто надягати прикраса або покласти його на зберігання шкатулку. Вибір безіменного пальця є усвідомленим: стародавні римляни і єгиптяни вважали, що в цьому пальчику знаходиться «вена любові», що несе кров у серце. Окружність кільця – це безмежність почуттів, які не вичерпуються, рухаючись по колу. Отвір прикраси символізував портал, через який енергія проникала в серці дівчини. Безіменний палець мав відношення до Афродіті – богині любові. Слов'янські народи з'єднували обряд з богом Сонця – Ярилом, який був захисником життя на Землі. Божество пов'язували з безіменним пальцем. Обраниці дарували гладке кільце: візерунки могли порушити гармонію прикраси.
Стародавні єгиптяни виготовляли кільця з тростини, а римляни змінили матеріал на металевий. І причиною цього була не тільки практичність. Так наречений підтверджував право власності на свою обраницю. Кільце стало символом покупки нареченої.

На якій руці носять помолвочное кільце

Перед тим як зробити пропозицію, закоханий самостійно вибирає символічна прикраса. Якщо дівчина згодна, то вона самостійно одягає кільце на безіменний палець правої або лівої руки. Це більшою мірою залежить від місця проживання і релігійної приналежності. Коли хлопець припав не до двору», юна особа відхиляє пропозицію і не приймає подарунок. Але якщо вона наділа обручку, то це є ознакою любові і майбутніх серйозних стосунків. У деяких сучасних країнах до цієї традиції багато панянки ставляться вельми легковажно: надягають дороге прикраса, а потім відмовляються від заміжжя. Але є країни, де ритуал дарування помолвочного кільця важливіше весільної церемонії, а розрив заручин вважається серйозним гріхом.

До настання весілля

Юна особа, надівши кільце на безіменний пальчик лівої (або правої) руки, вважається зарученої: її серце зайняте, і вона готується до весілля. День заручин вважається особливим. Спочатку молодих благословляють батьки в будинку нареченої, потім обговорюється дата весілля та інші сімейні питання. Обряд заручин відноситься до таїнства і проходить у вузькому колі.
Американська молодь ставиться до ритуалу заручин не так серйозно. Її проводять у невеликому ресторанчику в колі родичів і друзів, або без них. Тут наречений вимовляє заповітні слова і дарує коханій каблучку для зміцнення відносин.

Чи можна носити обручку після проведення весілля

Зазвичай на заручини хлопець дарує кільце з каменями, а обручку часто позбавлене додаткових прикрас, тому їх поєднання цілком доречно. Під час церемонії одруження його надягають на середній пальчик, а частіше просто знімають. Деякі заміжні дами носять обручку і помолвочное кільце на одному пальці. І це доречно. Панянки з Європи залишають на безіменному пальчику лівої руки обидва аксесуара, але тут важливо їх гармонійне поєднання. Колір, форма, оправа повинні ідеально підходити один до одного, тому, всупереч прикметами, молоді йдуть вибирати кільця разом. В ідеалі покупкою ювелірного прикраси на заручини і весілля наречений повинен займатися.
Після укладення шлюбу колечко можна зняти і зберігати на пам'ять або як реліквію, залишити для майбутньої невістки, якщо у сім'ї з часом народиться син. Де носити обручку після весілля, вирішує молода дружина. Зазвичай заміжні пані надягають його як додаткове прикраса на середній палець або носять тільки на домашні свята або урочистості.

Можна знімати обручку до строку весілля

Важливо, щоб кільце красувалося на пальчику до весільної церемонії. Знімати прикраси не можна, а його втрата вважається поганим знаком. Його не демонстративно виставляють напоказ широкій публіці і намагаються звести до мінімуму контакт з водою. Наречена отримує в дар унікальний для неї примірник прикраси, який символізує любов і майбутнє сімейне щастя. Але за період заручин виникають різні ситуації, для кожної з яких існують кілька правил:
 • Якщо рішення дівчини було необдуманим, то вона може відмовитися від шлюбу, повернувши кільце невдачливому нареченому.
 • Коли передумав одружуватися молодий чоловік, панночка може залишити собі колечко.
 • Якщо наречений загинув або помер, то наречена має право носити символ заручин до наступної пропозиції.
 • Якщо шлюб протримався недовго, то дружина залишає собі обручку, а помолвочное повинна віддати в знак того, що шлюбні зобов'язання розірвані.
 • Так як сучасні звичаї відрізняються свободою, то, як слід носити помолвочное і обручку, вирішують молоді. Але краще всього орієнтуватися на традиції, перевірені часом, та прислухатися до порад старшого покоління.
Вважається, що якщо з пальця знімається кільце – запорука майбутнього щастя і благополуччя, то володарка прикраси втрачає енергію, а разом з нею йде радість, скорочується тривалість життя.

Красиві кільця для заручин

До ювелірним прикрасам для заручин не завжди пред'являють підвищені вимоги. Наречений з любов'ю підбирає колечко, орієнтуючись не на ціну, а на красу. Дарувати кільце з каменем, який несе в собі особливу символіку, приємно подвійно. При виборі важливий метал, з якого виготовлено прикраса, і камінь, що несе в собі магічну силу:
 • золото, яке символізує любов і заможне життя;
 • срібло, що несе здоров'я та захист від нечисті;
 • мідь в якості джерела родючості;
 • алюміній як символ розуму і віри в диво;
 • латунь, захищає від пристріту і означає відданість;
 • залізо як джерело сили і міцності духу.
Але сучасні панянки не стільки вірять у магічну силу металу, скільки у його блиск і вартість, тому зазвичай вибір падає на золото або срібло. Дорогим кільцем можна підкорити серце коханої і показати свою фінансову спроможність. Яким має бути виріб (з каменем або без нього) – вирішувати нареченому. Кожен камінь має свою символіку, в якій закладений глибокий сенс.
Подарувати кільце просто, але набагато складніше його вибрати. Для цього потрібно придивитися до коханої дівчини: вона воліє, які камені підходять їй за гороскопом і врахувати цілий ряд додаткових тонкощів. Тільки в цьому випадку обраниця отримає прикраса своєї мрії.

Класичне кільце для заручин з коханою

Найчастіше для заручин підходить класика, яка складається з золотого обідка і самоцвіти в оправі. Золото красиво в різних відтінках: білому, рожевому або жовтому. Підійде також платина. Витончене колечко з тонким обідком і переливаються в променях сонця каменем – ідеальний варіант помолвочного прикраси. Класика на всі часи відноситься до безпрограшним варіантом. Камінь повинен бути невеликим, різної форми і забарвлення, але зазвичай підносять діамант. Красиву і дорогу коштовність було прийнято дарувати ще в середні століття. Йому приписували:
 • здатність зміцнювати виникли почуття;
 • зберігати відданість;
 • долати труднощі і перешкоди на життєвому шляху.
Діамант – камінь не з дешевих. І якщо закоханий не в змозі дозволити собі такий подарунок, то з'явилися аналоги камінчика: фіаніти і кристали Swarovski. Вони близькі за показниками до алмазу, так як володіють діамантової огранюванням з 57 гранями. Їх ціна набагато нижча, а відрізнити від оригіналу підвладне тільки справжньому професіоналу. У Вікторіанську епоху в одному колечку поєднувалися два або три каменю. Дизайн з двох твердих порід символізував з'єднання пари, а трьох – вів по шляху сьогодення і майбутнього, згадуючи про минуле. Можна придбати модель, де три дорогоцінних камені з'єднані в єдине ціле. Інший варіант – коли по центру знаходиться діамант в оточенні інших каменів.
Великий діамант обраниця оцінить по достоїнству, але носити його незручно, особливо в прохолодну пору року. Крім того, дорогий камінь може привернути увагу і викликати заздрість або бажання нею володіти.

Оригінальні кільця для заручин зворушливою

Неординарним і яскравим дівчатам з креативним мисленням підійдуть оригінальні зразки від кілець. Можна запропонувати наступні варіанти:
 • З сердечком – трохи банально, але зворушливо. Важливо сказати кілька важливих слів, а про інших почуттях «розповість» колечко.
 • В поєднанні двох металів – як об'єднання двох споріднених душ. Наприклад, створене з рожевого та білого золота. Така прикраса красиво виглядає з обручкою.
 • Камінь в оточенні дрібних виблискуючих кристалів називають «Ореол». Яскрава коштовність зачепить серце обраниці.
 • Розсип різнокольорових каменів навколо золотого обідка підкорить серце вашої коханої.
Є варіанти з більш цікавим і сміливим дизайном. Але краще заздалегідь «підглянути», до чого дівчина більше тяжіє і що доведеться по душі. Підійдуть і фантазійні варіанти, які дозволять хлопцеві проявити оригінальність і знайти ще одну стежину до серця юної леді.
Кільце молодий чоловік дарує тільки своїй нареченій. Були випадки, коли помолвочным кільцем одаривался і юнак, але цей обряд не прижився. Колечко має відрізнятися добірністю, а перстень – невеликими розмірами. Воно символізує невинність і чистоту дівчини.

Ексклюзивні кільця для заручин

Для заручин можна підібрати ексклюзивні варіанти ювелірних прикрас. Замовивши кільце в майстерні, ви напевно полоните серце обраниці. Адже вона отримає єдина прикраса у світі, в який її улюблений вклав свою фантазію і любов. Дозволити замовити ексклюзивний виріб може далеко не кожен, зазвичай це під силу тільки заможному нареченому. На внутрішній стороні часто створюють гравіювання, яка збережеться на пам'ять. Це іменна кільце стане символом майбутнього непорушного союзу.

Як правильно вибрати обручку

Аксесуар для заручин символічний, йому надається велике значення. Він надівається на безіменний пальчик до весілля, а потім зберігається на пам'ять все життя. Сімейна реліквія може передаватися з покоління в покоління, доводячи непорушності шлюбних уз і вміння любити. Щоб прикраса набуло належний статус, потрібно враховувати:
 • смаки і схильності обраниці;
 • присутність простоти і оригінальності;
 • фінансові можливості нареченого;
 • розмір пальця нареченої;
 • камінь (є самоцвіти, які не підходять для заручин);
 • можливість носити кільце після весільної церемонії, поєднуючи його з різними прикрасами.
Роблячи пропозицію руки і серця при заручини, не варто економити. Навіть класику можна вибрати «з родзинкою».
Наші знаменитості не поступаються іноземним вартості і оригінальності від кілець. Микола Басков подарував Оксані Федорової прикраса за 100 000 доларів. І хоча заручини були розірвані, сам факт мав місце. А ось тенісистці Анні Курніковій коханий подарував кільце з рожевим діамантом у 11 карат вартістю 6 000 000 доларів.
Росія багата весільними традиціями, хоча сучасна молодь поступово відходить від них, вважаючи старомодними. Але напевно кожна дівчина в душі мріє про помолвочном колечку і весілля як про романтичному і пам'ятний подію в низці наступних буднів. І якщо молода людина налаштований рішуче, то прийняте прикраса подарує надію, що обраниця стане його вірною супутницею на все життя.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Кільце Для Пропозиції Руки і Серця, Яке Кільце Дарують, Коли Роблять Пропозицію Дівчині
Вибрати кільце для пропозиції руки і серця — справа складна, потребує певних знань. Потрібно, щоб воно не просто красиво виглядало, але при цьому було зручно в носінні і
Такі Манливі Кільця
Такі Манливі Кільця
Такі Манливі Кільця
06.03.19 Кільця / Ювелірні Прикраси
Кільце є самим популярним прикрасою, а носити його в якості оберега почали ще у первісні часи. Від розмаїття сучасних виробів розбігаються очі, в чому ви зможете
Обручки з Золота, Які Завжди в Моді
Обручки з Золота, Які Завжди в Моді
Обручки з Золота, Які Завжди в Моді
25.03.19 Аксесуари / Кільця / Ювелірні Прикраси
Кільця у всі часи вважалися найпопулярнішими прикрасами. Нині їх носять жінки, чоловіки, і навіть для дітей ювеліри роблять кумедні маленькі колечка. Ці прикраси
Кільце Нескінченності Золоте і Срібне, Кільце зі Знаком Нескінченності, Символ Вічності
Колоподібні переплетення на кільці нескінченності, що утворюють єдине ціле, символізують вічний союз. Це і лягло в основу традиційного оформлення шлюбних відносин, що
Венеціанське Плетіння Ланцюжка, Плетіння Венеціанка із Золота, Браслет і Ланцюг Венеція
Ланцюжок – це ювелірна прикраса, є універсальним доповненням до жіночого образу. Не дивно, що такий виріб виконується в декількох різноманітних стилях. Але одним з