Макіяж Для Вузьких Очей, Як Фарбувати Стрілки на Вузькі Карі Очі і Як Збільшити їх Розріз
20.04.2019 0 prostolady

Макіяж Для Вузьких Очей, Як Фарбувати Стрілки на Вузькі Карі Очі і Як Збільшити їх Розріз

В закладки
Вузькі очі частіше зустрічаються в азіатському тип зовнішності. Але й багато інші дівчата теж стикаються з такою особливістю особи, бажаючи візуально скорегувати, як їм здається, такий недолік. Вузьким розрізом очей потрібен особливий підхід. Будь-велика кількість косметики і неправильно вибрані фарби зроблять їх схожими на щілинки. А ось правильний макіяж дозволить відкрити погляд і додасть йому виразності. Знаючи, як зробити вузькі очі більшими, можна візуально змінити обличчя.

Особливості макіяжу для вузьких очей

Щоб створити правильний макіяж для вузьких очей, необхідно намагатися уникати типових помилок. Основною є нанесення надмірного шару туші для подовження вій. Таким чином дівчина прагне збільшити очі. Але на ділі ефект буде зворотним. Занадто довгі нафарбовані вії будуть створювати темний кант, який ще більше зменшить очі. Ще однією помилкою є промальовування контуру очей, який розташовується надто близько до вій. У підсумку розріз зменшується в кілька разів, а пропорція особи порушується. Якщо зробити його трохи вище, то погляд відразу ж відкриється, а очей збільшиться і погладшає.
Не варто робити і облямовану промальовування, яка в підсумку з'єднується між собою. Також слід постаратися відмовитися від застосування чорної косметики в макіяжі. Про жирних стрілках і темно-насиченою підводці слід забути. Інакше очей з-за цього буде утяжеляться і тим самим ставати менше.
Стрілки на вузьких очах, фото яких можна подивитися нижче, виглядають найчастіше неакуратно і як зайва деталь. Вони немов виділяються темною плямою і створюють ще більш маленький розріз. У цьому випадку ніякі інші хитрощі і акцентування уваги на інших частинах особи не врятують.

Головні правила при макіяжі вузьких очей

Щоб вузькі очі зробити виразніше і набагато більше, необхідно дотримуватись певних рекомендацій. До основних правил, які повинні дотримуватися при візажі, можна віднести:
 • щоб погляд був виразнішим, світло-пастельними тінями обрамляється повіку зверху і знизу;
 • добитися ефекту відкритого ока допоможе підводка знизу, зроблений олівцем світлого відтінку з перламутровими переливами;
 • якщо хочеться зробити візаж в темній гамі, ставку слід робити на сині, шоколадні і бузкові відтінки;
 • хорошим прийомом, що допомагає зробити очі набагато більше, є промальовування лінії трохи вище вій сірим олівцем, яку обов'язково слід розтушувати.
Власницям маленьких очей варто відмовитися від використання темних жирних стрілок. Замість цього краще застосовувати тіні, роблячи допомогою них плавні переходи і лінії. Дуже красиво буде виглядати світлий тон, нанесений на рухому повіку, що піднімається до лінії брів, в якому буде відображатися світло. А наявну складку краще зафарбувати матовим тоном. Цей макіяж для маленьких вузьких очей буде виглядати ідеально і м'яко, надаючи всьому обличчю якусь витонченість.
Хорошим варіантом візажу для маленьких очей стане нанесення невеликої кількості темного кольору на нижню частину сторіччя, а верхня в цьому випадку обрамляється будь-яким світлим відтінком. Нижня частина розтушовують. Тут буде доречна і чорна стрілка, злегка проведена темно-коричневим або синім олівцем трохи вище вій. Але вона повинна представляти собою тонку лінію.

Макіяж для вузьких очей різного кольору

Для вузького розрізу макіяж повинен виконуватися у відповідності з професійними рекомендаціями, які допоможуть відкрити погляд і додати очам виразності. Але тут обов'язково потрібно враховувати забарвлення райдужки, так як не вся палітра ідеально виглядатиме на темних або світлих очах. Це є основним моментом, якому потрібно намагатися дотримуватися, інакше макіяж буде підкреслювати недоліки. Головною рекомендацією для візажу вузьких очей є застосування більшою мірою світлих тонів. Всі переходи, темні місця потрібно буде розтушовувати, щоб не обтяжувати погляд ще більше. Увага крім верхньої частини обличчя необхідно приділити скул, акуратно підкресливши їх рум'янами. Це дозволить всьому образу виглядати гармонійно.
Підбираючи найбільш актуальні і прийнятні кольору для вузьких очей, необхідно враховувати відтінок райдужки. Саме від цього основного чинника слід відштовхуватися, створюючи макіяж. Наприклад, ті кольори, які ідеально будуть виглядати на блакитних очах, можуть вибиватися з образу, коли ними підкреслять коричневу радужку.

Карі очі

Карі вузькі очі припускають застосування аналогічних прийомів, які стосуються такого розрізу. Але використовуються відтінки тіней можуть відрізнятися в залежності від кольору волосся. Блондинкам підійдуть наступні тони:
 • пісочний;
 • персиковий;
 • колір троянди;
 • благородний беж.
Брюнеткам і шатенкам вибір слід зупинити на таких тонах:
 • сірий;
 • лавандовий;
 • болотно-зелений;
 • насичений жовтий з темними переходами;
 • бузковий.
Щоб нафарбувати вузькі очі карого відтінку, потрібно слідувати загальноприйнятим принципам у візажі. У цьому випадку зовнішній край рухомого століття оформляється темними тінями, а на внутрішній куточок ока наноситься світла фарба. Посилити ефект можна за допомогою білого олівця, який добре розтушовують.

Сірі очі

Очі сірого кольору візуально збільшувати можна за допомогою тіней небесних тонів. Добре будуть виглядати сині і сірі відтінки. Головне – поєднувати їх з ще якимось світлим тоном. Це може бути:
 • благородний рожевий;
 • приглушений персиковий;
 • матовий бежевий;
 • кемел;
 • тілесний відтінок.
Така косметика підкреслить виразність очей і зробить їх великими. Щоб додати їм обсяг, можна світлі тони допомогою розтушовування вивести вгору, до області брів. Тоді візуально розріз буде розширюватися. Якщо вузькі сірі очі хочеться акуратно виділити і акцентувати до вечора або майбутнього свята, тоді на нижню повіку слід нанести сіро-сріблясті тіні темного відтінку, які слід розтушувати. Внутрішній куточок ока обов'язково виділяється білим олівцем.
Але темні тіні використовувати слід акуратно і в невеликій кількості: кількість сірих тонів буде обтяжувати очей, а цього треба намагатися уникати.

Зелені очі

Очі з зеленим відтінком вдасться відкрити за допомогою фіолетового та сірого кольору. Такі тіні потрібно розбавити блідо-рожевим тоном, який слід наносити на внутрішній куточок ока. Красиво будуть виглядати болотні тіні, що поєднуються з кольором слонової кістки. Світлий відтінок накладається на ту частину, яка ближче розташована до внутрішнього куточка, а темні тони акуратно розподіляються поблизу зовнішнього. Такою технікою опрацьовуються відразу два століття – верхнє та нижнє. Щоб візуально збільшити вузькі зелені очі, палітру фарб слід підбирати наближену до відтінку райдужки. Тоді погляд буде виразним і відкритим. А якщо, навпаки, стоїть завдання зробити очі вузькими, тоді до зеленої райдужці можна застосувати сіро-чорні тіні або темно-бордові.

Блакитні очі

Дівчина з блакитними очима може сміливо експериментувати з макіяжем, так як їй підходять багато відтінки з усієї палітри тіней. Але якщо очі вузькі, то найкращим варіантом буде макіяж смокі айс. В цьому випадку потрібно використовувати сірі тони, а також блакитні з сріблястим відливом. Крім цього красиво виглядатимуть такі відтінки:
 • рожевий;
 • блідо-зелений;
 • небесний.
Самим нафарбованим ділянкою має бути зовнішній куточок. А от внутрішній слід вибілити і розтушувати, щоб на середині століття два відтінки плавно переходили один в одного. Таке нанесення дозволить зробити спокійний, м'який і нейтральний макіяж.
Дівчатам з блакитними вузькими очима можна спробувати поєднувати між собою блакитні і сині тони з невеликим перламутром. Наносити їх краще в один шар, щоб макіяж виглядав легко і невимушено.

Каре-зелені очі

Для вузьких каре-зелених очей кращим варіантом стануть фіолетові тіні. Якщо брюнетка додатково має смаглявою шкірою, і її тип зовнішності можна назвати азіатським, тоді для гарного макіяжу, який розширить вузький розріз очей, можна вибирати синю палітру, починаючи від блідо-блакитного, закінчуючи насиченим і глибоким синім кольором. Дуже красиво зелено-карі очі будуть виглядати з маслиновими тінями, які можна доповнити світло-коричневим тоном. У цьому випадку також туш краще використовувати коричневого кольору. Тоді все буде виглядати гармонійно і лаконічно. У більшості випадку до каре-зеленим очам будуть підходити тіні з рожевим відтінком. Але якщо повіку нависле, від такої панелі слід відмовитися, інакше погляд стане виглядати втомленим і навіть болісним.

Макіяж для азіатських очей

Азіатський тип особи відрізняється розкосими очима, які мають вузький розріз. Вони обрамляються тонкими, практично невидимими віями. Особа зазвичай має жовтуватий відтінок, а губи при цьому пухкі і виразні. Щоб виділити такі очі, повіки спочатку рекомендується змастити консилером, а бровные дуги акуратно підкреслити відповідним олівцем. Верхня частина століття обрамляється спокійним відтінком. При цьому тон може вибиратися з холодної або теплої палітри. Єдиним винятком є червоний і теракотовий відтінок: із них погляд буде виглядати втомленим, а повіки стануть ніби запаленими.
Роблячи макіяж для азіатських очей, зовнішній кут можна виділити яким-небудь темним тоном, ретельно розтушовувавши його до самого центру століття. Аналогічним способом фарбується нижню повіку. Вії фарбуються тільки одним шаром, після чого їх слід додатково розчесати.
Макіяж для азіатських очей може бути східного типу. В цьому випадку можна використовувати летять стрілки, а також більш яскраві тони. При створенні такого макіяжу дозволяється застосовувати відразу кілька яскравих відтінків, але не більше п'яти. При цьому особлива увага приділяється брів, які також повинні бути ретельно окреслені.

Smoky eyes для азіатських очей

Димчастий макіяж, який називається smoky eyes, цілком підходить для очей азіатського типу. Спочатку рухоме повіку потрібно акуратно підвести тонким чорним олівцем. Потім отриману лінію слід розтушувати. Але не простим способом, а з додатковим нанесенням тіней чорного відтінку. При цьому важливо стежити за тим, щоб не створювалася зайва розмазаність. Нижню повіку теж підводиться олівцем темного кольору, після чого знову застосовується метод розтушовування. Після цього на верхню повіку потрібно нанести трохи бежевого тону, як би відокремлюючи кордон темного і світлого. Такий перехід повинен плавно йти верх, до бровным дуг. Брови підфарбовуються, а вії рясно вкриваються тушшю.
Макіяж smoky eyes для азіатських очей найбільше підходить для вечірнього виходу. Днем такої візаж буде виглядати трохи химерно. Створюючи саме цей тип макіяжу, потрібно намагатися ретельно розтушовувати всі темні відтінки. Інакше бажаного ефекту досягти буде важко.

Денний макіяж для вузьких очей

Денний макіяж повинен відповідати натурального способу. Якщо повіку нависаючі, тоді слід відмовитися від рясного фарбування вій, розташованих поблизу внутрішнього куточка. І це важлива умова, яка повинна дотримуватися. Для створення денного макіяжу використовуються тіні світлих тонів, які наносяться на верхню повіку. Нижню повіку і зовнішній куточок злегка виділяються темними тінями, краще підбирати відтінки, наближені до забарвленням райдужки. Щоб при цьому збільшити очей, в області верхнього століття окреслюється складка.
Щоб створити макіяж, наближене до натурального, слід використовувати відтінки золотистої гами, жовтої, бежевою і приглушено персикової. Спочатку на верхню повіку потрібно нанести тон, близький до кольору шкіри, а потім вже зверху накладати більш насичений відтінок.

Вечірній макіяж для вузьких очей

Вечірній макіяж передбачає використання більш темних і насичених тонів з палітри тіней. Туш також дозволяється застосовувати чорну. Але не більше одного шару, щоб вії придбали пухнастість, не обтяжуючи погляд. Для створення вечірнього образу, щоб очі виглядали відкрито, потрібно поєднувати між собою світлі і темні відтінки. На рухливе віко накладається золотистий тон, який розташовується по всьому основи. Ближче до зовнішнього куточка накладаються насичено-сині з блиском або смарагдово-зелені тіні. Нижню повіку слід злегка підкреслювати темними тінями, але так, щоб це виглядало, як димчаста лінія. При вечірньому макіяжі не варто забувати про губи. Їх теж слід нафарбувати яскравіше, щоб вони гармонійно перегукувалися з очима. Для створення вечірнього макіяжу можна застосовувати наступні тони:
 • теракотовий;
 • темно-синій;
 • смарагдовий;
 • глибокий фіолетовий;
 • сріблясто-сірий;
 • приглушено-золотистий;
 • коричневно-болотний з блиском.
Вибирати один із запропонованих кольорів слід у відповідності з відтінком райдужки. Тоді вдасться створити красивий, гармонійний макіяж, який буде підкреслювати достоїнства особи і робити погляд відкритим.

Повсякденний макіяж для вузьких очей

Для створення повсякденного макіяжу на верхню повіку наноситься легкий світлий тон. Вибирати краще що-небудь пастельна і нейтральне. Це може бути:
 • бежевий;
 • приглушений персиковий;
 • біло-рожевий;
 • колір слонової кістки.
Темними тінями дозволяється злегка виділити складку і зовнішній кут. Область, яка розташовується під бровами, теж высветляется. Вії фарбуються світло-коричневою тушшю. Додатково можна використовувати олівець кавового відтінку. Підводка для повсякденного макіяжу не використовується. Вона буде при денному світлі обважнювати очей, візуально зменшуючи його. Ставку краще робити на світлу палітру, туш в такому випадку теж краще брати коричневу або сіру.
Повсякденний макіяж для вузьких очей повинен бути легким і невимушеним. Він повинен лише злегка підкреслювати погляд, не акцентуючи на ньому сильне увагу. Губи в такому випадку теж виділяти не варто. Краще вибрати блиск персикового, світло-рожевого або бежевого кольору.

Весільний макіяж для вузьких очей

Для створення гарного весільного макіяжу, коли мова йде про вузьких очах, важливо дотримати міру і в першу чергу добитися ідеального тону особи. Вирівняти поверхню шкіри можна за допомогою добре підібраного тону, не забуваючи при цьому про верхню частину очей. Потім можна приступати до створення самого весільного образу. Очі вдасться виділити за допомогою яскравих фарб. Це можуть бути наступні тони:
 • золотисто-бежевий;
 • сріблястий;
 • приглушено-смарагдовий;
 • перлинний.
Верхню повіку фарбується світлим тоном. Щоб підкреслити виразність очей, саму форму потрібно позначити тінями на один тон темніше, ніж була обрана первісна основа. В області зовнішнього кута потрібно промальовувати трикутник. А лінію, яка зачіпає складку століття, необхідно гарненько розтушувати. Далі від центральної частини верхньої повіки потрібно нанести тіні більш яскравої гами. Це може бути насичено-рожевий або глибокий персиковий. А підводкою, яка буде гармонійно підходити за кольором, потрібно намалювати стрілку, поступово збільшується на верхньому столітті. Така лінія має бути тоненькою і акуратною, немов продовження очі.
Зробити весільний макіяж для маленьких очей так, щоб вони розширилися, можна. Головне – відмовитися від перламутрових і блискучих тіней, які зливаються в одну пляму.

Головні помилки при макіяжі вузьких очей

Вузька форма очей не позбавлена певних переваг, які слід підкреслювати допомогою правильно підібраного макіяжу. Тут важливо не допускати помилок, які будуть візуально зменшувати розріз. До основних неправильним прийомів можна віднести:
 • рясне використання чорної підводки або олівця, особливо внизу століття;
 • контур, розташований дуже близько до зростання вій;
 • з'єднання підводки в одну суцільну лінію, за рахунок чого око ще більше зменшується і звужується;
 • застосування великої кількості перламутрових і переливаються квітів;
 • нанесення на повіки тільки тону з темної палітри;
 • використання туші, що подовжує в декілька шарів, що сильно ускладнює вззгляд.
Всі ці помилки треба намагатися не допускати в макіяжі вузьких очей азіатського типу. Від занадто темних тонів, які проходять по всьому століття, теж слід відмовитися, інакше очі перетворяться на дві щілинки. У цьому випадку погляд буде важким, а розріз – дуже вузьким.

Варіанти макіяжу для вузьких очей

Фарбувати вузькі очі, щоб вони виглядали ширше й виразніше, можна по-різному. Перший варіант – коли на віки наноситься, маскує, а брови промальовуються для додання їм чіткості. Потім на повіку наноситься спокійний бежевий тон. Зовнішній куточок можна підкреслити тепло-коричневим відтінком. Вії теж краще фарбувати в один шар темно-коричневою тушшю. Такий макіяж більше підійде для повсякденного життя. Головне – фарбуватися не дуже рясно, використовуючи при цьому кольори, які гармоніюють між собою. Якщо належить зробити вечірній або святковий макіяж, тоді тіні можна використовувати більш насичених і яскравих тонів. Головне тут – не переборщити. Переходи між кольорами повинні бути плавними. А ось контрастів слід уникати, інакше вузький очей буде ділитися на пропорції і візуально зменшуватися.
На таких очах дуже красиво виглядатимуть димчасті і східні типи макіяжів. Але вони більше підходять для вечірнього виходу в світ. Вдень така палітра буде виглядати недоречно.

Поради візажистів макіяжу для вузьких очей

Щоб вузькі очі здавалися більше, можна вдатися до допомоги професійних візажистів. Їх рекомендації допоможуть щодня створювати гарний макіяж, що підкреслює достоїнства особи і приховує недоліки:
 • Не варто використовувати брасматик. Цей прилад подовжує вії, але тим самим ще більше звужує очей.
 • Від жирної чорної підводки також треба буде відмовитися. Вона не буде надавати очам обсяг, а, навпаки, забере ще більше площі.
 • Якщо вузькі очі доповнені навислими століттями, то контур ніколи не проводиться поблизу війкового лінії. Краще трохи відступити вгору. Такий прийом візуально зробить очі більше.
 • Малюючи підведенням лінію верху і знизу, з'єднувати її між собою не можна. Інакше очей стане дуже маленьким. Робити краще обривистий лінію, яка немов йде кудись вгору.
 • Верхнє і нижнє віко завжди фарбуються тільки світлими тінями. Перламутрові відтінки можна використовувати зверху, а знизу – матові тони. При цьому завжди потрібно враховувати забарвлення райдужної оболонки.
 • Якщо хочеться в макіяжі використовувати підводку, то вона повинна бути синього, сірого, бузкового або світлого коричневого відтінку. Від темних кольорів варто відмовитися.
Дотримуючись таких правил, візуально збільшити вузькі очі вдасться самостійно. Головне – спочатку взяти до уваги особливий розріз, який вимагає індивідуального підходу.
Всі загальні правила, що стосуються створення макіяжу, тут вже не діють. Адже стоїть завдання індивідуальну особливість особи перетворити на гідність, а не недолік. Враховуючи рекомендації візажистів, вийде зробити вдалий макіяж на будь-який випадок.
Якщо у вас виникли питання - залишайте їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі з радістю відповімо на них
Як Збільшити Очі за Допомогою Макіяжу, Як Візуально Зробити Очі Більше, Стрілки Для Збільшення
Майже кожна дівчина бажає змінити своє обличчя, додавши виразності і акценту очам, особливо якщо вони за своєю природою вузькі і маленькі. І допоможе в цьому вміло
Тіні Для Зелених Очей, Які Тіні Підходять до Зелених Очей, Як Підкреслити Сіро-зелені Очі
Очі чисто зеленого відтінку – рідкість. Сьогодні їх власниці складають лише 1,5 % населення планети. Дане чарівність хочеться продемонструвати оточуючим, і одне з дієвих
Тіні Для Блакитних Очей, Які Тіні Підходять Для Сіро-блакитних Очей і Русявого Волосся, Бежеві та Персикові Тіні
Володарки блакитних очей можуть використовувати практично всі відтінки в своєму макіяжі. Важливо тільки звернути увагу на інші особливості зовнішності дівчини. Також
Східний Макіяж Для Карих і Зелених Очей Покроково, Як Зробити Красивий Вечірній Макіяж зі Стрілками Блакитними Для Дівчат і Жінок
Краса східних жінок завжди заворожувала. Багато європейські жінки хотіли розгадати, в чому ж секрет їх краси. Насправді, секрет криється в двох речах – красу природного і
Макіяж з Білим Олівцем, Як Користуватися і Для Чого Потрібен Білий Олівець Для Очей і Брів
Побачити макіяж з використанням білого олівця на дівчатах у щоденному житті вийде не так часто. Якщо неправильно використовувати відтінок, то макіяж буде виглядати